Oyun

Minecraft Hileleri Nelerdir?

Hedef seçici kısa yolları @p – en yakın oyuncu @r – rastgele oyuncu @a – tüm oyuncular @e – tüm varlıklar @s – komutu yürüten varlık Hedef seçici değişkenleri, tam adlarını yazmadan belirli bir hedef belirler. Yukarıda beş farklı steno kumanda komutu vardır. Yardım / help [KomutAdı] Verilen komut hakkında daha fazla bilgi sağlar. Vermek / give [Miktar] Başka bir oyuncuya envanterinizden bir öğe vermek için kullanılır.

Örnek: / PCGamesN minecraft: tahtalarını verin 13. Bu, PCGamesN 13 Ladin Ahşap Plaklarını verecektir. Bu komut tek nesneler verirken çok daha basittir, ancak istiflenebilir nesneler için kullanışlıdır. Teleport / tp [TargetPlayer] x y z Kendinizi veya başka bir oyuncuyu anında dünyanın belirli bir yerine taşımak için kullanılır.

Koordinatlar yerine başka bir oyuncunun adını kullanmak hedefi doğrudan söz konusu oyuncunun bulunduğu yere taşır. Bu Minecraft haritaları ile yeni bir dünyaya da ışınlanabilirsiniz. Öldürmek /öldürmek Karakterinizi öldürür, başka bir oyuncunun adını eklemek komutu onlara uygular. Hava / hava durumu WeatherType Hava durumunu veya dünyanızı seçmenizi sağlar. Seçenekler şunları içerir: yağmur, gök gürültüsü ve kar.

Yaratıcı mod / gamemode reklam öğesi Oyun modunu, oyuncu uçuşuna, sınırsız kaynaklara izin veren ve çetelerin size saldırmasını durduran Yaratıcı moda değiştirir. Hayatta kalma modu / gamemode survival Oyun modunu Hayatta Kalma moduna dönüştürür, bu da çetelerin size saldıracağı ve tüm kaynakları eski moda bir şekilde toplamanız gerekeceği anlamına gelir.

Ayarlanan zaman / zaman ayarı 1000 Günün saatini ayarlar. Zorluğu Huzurlu olarak değiştirin / barışçıl zorluk Zorluk modunu Barışçıl moda değiştirir. Daha fazla zorluk için “huzurlu” yu “kolay”, “normal” veya “sert” ile değiştirin. Dünyanızın tohum kodunu bulma /tohum Bu, dünyanız için bir kod üretecektir, ileride aynı bir kod yükleyebilmeniz için not edin. Öldüğünde envanteri tut / gamerule keepInventory doğru Öldükten sonra eşyalarınızı kaybetmemenizi sağlar.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı