Oyun

Monster Hunter World, Mobil İçin Geliyor

Monster Hunter serisinin en parlak dönemlerini geçirdiği şu günlerde yapımcı firma CAPCOM, yaptığı bir açıklama ile serinin hayranlarını sevindirdi. En son Monster Hunter World için çıkan Iceborn genişleme paketinin yankıları dinmemiş iken, yapımcı firma yaptığı açıklama ile Monster Hunter World için Android ve iOS sürümü geliştirildiğini duyurdu.

Monster Hunter World, iOS ve Android’e gelecek

Hikaye odaklı olacak olan Monster Hunter World Mobil, söylenene göre oldukça güçlü bir hikayeye sahip olacak. CAPCOM tarafından belirtilen ifadelere göre 10 büyük ejder şövalyesi, bir zamanlar oyunun dünyasını çok büyük bir kıyametten kurtararak huzura kavuşturmuşlar. Bu olaydan sonra ise insanlar ve canavarlar barış yaparak beraber yaşamaya başlamışlar. Yani insanlar ve canavarlar arasında özel bir dostluk bağı kurulmuş.

Monster Hunter World Mobil’de de bu bağa zarar vermeye çalışan ve tekrar Felgia dünyasına kıyameti getirmek isteyen karanlık güçlere karşı savaş vereceğiz. Rathalos, Zinogre ve Nargacuga gibi tanıdığımı canavarların da yer alacağı Monster Hunter World Mobil, oyunculara farklı bir oynanış dinamiği sunacak. Ayrıca farklı ve büyük görevlerin de olacağı oyunun çıkış tarihi ise henüz net değil. CAPCOM’a göre oyun Şubat ayı içerisinde sadece Japonya için çıkacak. Avrupa’da ve Amerika’da çıkış tarihi ile alakalı bir bilgi paylaşılmadı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı