Oyun

MotoGP 20 Çıkış Tarihiyle Birlikte Duyuruldu

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini bu sene de Milestone’un üstlendiği MotoGP 20’nin 2020 MotoGP resmi sezonundan sonra yayınlanacağı duyuruldu. Gerçek dünya fizikleri, daha da gerçekçi grafikler vaat eden MotoGP 20 şimdiden yarış tutkunlarını heyecanlandırmış gibi duruyor.

Yapılan duyuruyla beraber, oyunun bu sene kariyer modunda yapılan yeniliklerle idari kariyere önem vereceğini vurgulayan yetkililer, MotoGP 20’de kendi kariyerimizin tüm kontrolünü bize bırakacak. MotoGP’de bulunan gerçek takımlardan yine MotoGP dünyasından tanınan sponsorlar tarafından oluşturulan yeni takımlara katılabileceğiz ve sezonun her yarışını kazanmak için teknik ekibimizi kendimiz oluşturabileceğiz.

MotoGP 20 Çıkış Tarihiyle Birlikte Duyuruldu

MotoGP 20 Hiç Yaşanmamış Bir Tecrübe Vaat Ediyor

Motor sürüş fiziği hakkında da konuşan Milestone, çok daha gerçekçi ve daha karmaşık bir fren sistemi ile geliştirilen fizik yapısının altını çiziyor. MotoGP 20 ile beraber lastikler aşınma ve sıcaklık olmak üzere iki farklı bağımsız dilimde yıpranacak ve yakım tüketimi sürüş tarzı ve haritalara göre yönetilebilecek. Geliştiriciler, rekabeti iki katına çıkarmak isteyen oyuncular için bu özelliklerin aradıkları şey olduğunu belirtiyor.

Milestone, 23 Nisan 2020 tarihinde PC (Steam), PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve Google Stadia’ya gelecek olan yeni oyunun, şirkete başarı getiren MotoGP19 sonrası heyecan verici yeni özelliklerle seviyeyi daha da ileriye taşıdığını dile getiriyor. Oyunun geliştirici koltuğunda oturan insanlar, yenilenmiş yapay zeka ile MotoGP 20’nin oyunculara serinin önceki oyunlarında yaşamadıkları bir tecrübe sunacağını, Historic Mode adı verilen yeni bir oyun moduyla MotoGP’nin ikonik yarışçılarını ve motorlarını elde edebileceklerini ve şu ana kadarki en iyi çok oyunculu tecrübeyi vereceğini vurguluyor.

Oyunun ön sipariş fiyatı henüz belli değil.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı