Oyun

Mount & Blade II: Bannerlord Oyunu İçin Samsung’tan Oyun Kodu Kampanyası!

Oyuncuların en fazla beklediği oyunların başında son yıllarda Mount & Blade 2: Bannerlord erken bir kararla birlikte 30 Mart tarihinde çıktı. Beklenenden önce bir tarihte çıkış yaparak son derece dikkat çeken oyun TaleWorlds’ün resmi sitesinde yayınlandı. Yayın Steam üzerinden erken erişimle kullanıcılara sunuldu. Oyun son dönemlerde iki farklı bölüme ayıldı. Alpha ve Beta olarak ayrılan oyun kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Oyunun Beta kısmı için yeni ve büyük bir güncelleme paylaşımı yapıldı. Yeni gelen güncelleme ile birlikte oyunun farklı bir boyut atlaması ve performansının yükselmesi bekleniyor. Oyuna gelen yeni güncelleme sonrasında RAM ve VRAM tüketimi de büyük ölçüde azaldı. Oyunun içerisinde bulunan bazı çökmeler bu süreç içerisinde tamamen düzeltilmiş oldu.

Samsung Türkiye Oyun Severler İçin Kampanya Başlattı

Samsung Türkiye için oyun severler için yeni bir kampanyanın başlatıldığı öğrenildi. Bu kampanya 23 Nisan ile 30 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak. Steam üzerinden oyun  kodu veren kampanya oyunun sevenlerine sürpriz yaptı. Kod kazanmak için Samsung Türkiye üzerinden belirlenen tarihler arasında alışveriş yapmak gerekiyor. Alışveriş yapan kişilere Steam üzerinden oyun kodu veriliyor.

Oyun kodu olanlar ise 3 günlük süre içerisinde markanın şartları dahilinde kodları kullanabilecek. Kampanya dahilinde olan ürünler ise seçili ürünler üzerinden geçerli olacak. Ürün satın alımı yapan kişiler için 700 adet kod gönderilmesi bekleniyor.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı