Oyun

Mount & Blade II: Bannerlord’un Çıkış Tarihi Açıklandı

2019 yılında gerçekleştirilen Gamescom etkinliğinde duyurulduğu ilk günden beri oyuncular tarafından beklenen Mount & Blade II: Bannerlord’un erken erişim çıkış tarihi en nihayetinde TaleWords tarafından duyuruldu.

Haftalık geliştirici blogları ile sürekli oyuncuları oyunun son durumundan haberdar eden geliştiriciler, bu haftaki blog yazısıyla Bannerlord’un 31 Mart 2020 tarihinde Steam, Epic Games Store ve kendi siteleri TaleWords üzerinden satışa çıkarak oyuncularla buluşacağını söyledi.

Oyunun Fiyatı da Açıklandı

Güncelleme: Oyunun Türkiye fiyatı resmi forumlarda 150 TL olarak açıklandı.

TaleWords’ün yayınladığı blog yazısında oyunun sadece çıkış tarihi değil, fiyatı da açıklandı. 49.99 dolar / 49.99 euro / 39.00 sterlin fiyatlandırmasıyla çıkış yapacak oyunun resmi Steam sayfasında herhangi bir fiyat olmamakla birlikte, tıpkı Mount & Blade: Warband ve diğer M&B oyunlarında olduğu gibi, Türkiye’ye özel bir fiyatlandırma olacak mı henüz belli değil.

Mount & Blade II: Bannerlord’un Çıkış Tarihi Açıklandı

Sistem gereksinimlerine geçmeden önce oyuncuların gerek resmi forumlarda, gerek Steam forumlarında sorduğu Türkçe dil desteği ile ilgili de yine Steam sayfasında bir açıklama yapıldı. Geliştiriciler, Bannerlord’un şu anda Türkçe dil desteği olmadığı, dil desteğinin ilerleyen zamanlarda oyuna ekleneceğini dile getirdi. Warband ile tanıdığımız Kalradya topraklarındaki 200 yıl önceki iç savaşı konu alacak Mount & Blade II: Bannerlord’un resmi sistem gereksinimleri şöyle:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (Sadece 64-bit)

İşlemci: Intel® Core™ i3-8100 veya AMD Ryzen™ 3 1200

Bellek: 6 GB RAM

Ekran Kartı: Intel® UHD Graphics 630 veya NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB veya AMD Radeon™ HD 7850 2GB

Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

İlave Gereksinim Notları: Entegre GPU sistem RAM’inden 2GB ek alan gerektirebilir. Nihai çıkışta bu tahminler değişiklik gösterebilir.

Mount & Blade II: Bannerlord’un Çıkış Tarihi Açıklandı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (Sadece 64-bit)

İşlemci: Intel® Core™ i5-9600K veya AMD Ryzen™ 5 3600X

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 3GB veya AMD Radeon™ RX 580

Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

İlave Gereksinim Notları: Nihai çıkışta bu tahminler değişiklik gösterebilir.

Artık çıkış tarihi için günler sayılan Mount & Blade II: Bannerlord, uzun süren geliştirilme sürecinin sonunda bakalım oyuncuların beklentilerini karşılayabilecek mi?

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı