Oyun

NBA 2K20 Oyununda Büyük İndirim

2K Games tarafından geliştirilen basketbol oyunu NBA 2K20 oyunu büyük indirime girdi. Normalde 400 TL fiyat etiketiyle satışa sunulan oyunun fiyatında indirime gidildi.

Ünlü oyun stüdyosu 2K Games tarafından geliştirilen ve oyuncuların büyük bir keyifle oynadığı NBA 2K20 oyunu konsollarda büyük indirme girdi. Normal fiyatı 400 TL olan NBA 2K20 oyunu, PS Store’da 22 TL Xbox Store’da ise 20 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

Korona virüs salgını nedeniyle NBA ligi askıya alınmış ve ligin ne zaman başlayacağı açıklanmamıştı. NBA heyecanını bilgisayar ve konsollarında yaşamak isteyen basketbol severler ise NBA 2K20 oyununa yöneldi. Korona virüs salgını nedeniyle evlerimize kapandığımız şu günlerde yoğun ilgi gören oyunların başında gelen NBA 2K20 oyununun fiyatında büyük indirim yapılması şaşkınlık yarattı. Oyunun PC sürümünde ise bir indirim yapılmadı.

PlayStation Store’da belirtildiğine göre 21 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan indirimde NBA 2K20 oyunun yüzde 95 indirimle satın alabilirsiniz. NBA 2K20 oyunu PS Store’dan satın almak için bu linke tıklayabilir Xbox Store’dan satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

İndirim Sadece PlayStation Ve Xbox İçin Yapılmadı

NBA 2K20 oyununun fiyatı sadece Xbox ve PlayStation oyun konsolları için düşürülmedi. Oyunun Stadia sürümünde de indirim yapıldı. Başlangıçta hata olduğu düşünülen bu durumun diğer platformlarda yapılan indirimlerle birlikte bir hata olmadığı anlaşıldı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı