Oyun

NetherRealm Yeni Bir Proje Üzerinde Çalışıyor

Injustice ve Mortal Kombat oyunlarıyla bilinen NetherRealm Studios cephesinden oyuncuları sevindiren yeni haberler geldi. Oyuncular yeni bir Mortal Kombat ve Injustice 3 beklerken stüdyo yeni bir proje üzerinde çalıştığını açıkladı.

Dövüş oyunu denildiğinde son yıllarda akla gelen ilk oyunlardan olan Injustice ve Mortal Kombat serilerinin arkasındaki stüdyo olan NetherRealm Studio, her ne kadar başarılı işlere imza atmış olsa da bu iki markanın dışına çıkarak marka yelpazesini genişletmemişti. Ancak şirketten yapılan açıklamaya göre bu durum yakın zaman içinde değişebilir. NetherRealm Studio çatısı altında çalışan kreatif yönetmen Ed Boom yaptığı açıklamada Mortal Kombat ve Injustice serilerinin dışında başka bir oyunun stüdyo çatısı altında şu anda geliştirilme aşamasında olabileceğini söyledi.

NetherRealm Yeni Bir Proje Üzerinde Çalışıyor
Injustice 2

Mortal Kombat 11’in Aftermath ek paketi ek paketi hakkında Geoff Keighley ile yapılan bir röportaj sırasında NetherRealm’in kreatif yönetmeni Ed Boom, hayranların ilgisini çekebilecek bazı açıklama yaptı. Summer Game Fest’in bir parçası olduklarını belirten Ed Boom, geliştirmekte oldukları projeler hakkında konuşurken NetherRealm Studio’nun Mortal Kombat ve Injustice dışında başka işlerle uğraştığını dile getirdi. Sadece bu açıklamalarla sınırlı kalan Boom, konu hakkında daha fazla yorum yapmaktan çekinince haliyle bu projelerin ne olduğuna dair spekülasyonlar yapmak ve tahminler yürütmek her zaman olduğu gibi yine oyunculara kaldı.

Summer Game Fest etkinliğinin daha üç ay boyunca devam edeceğini düşündüğümüzde NetherRealm Studio’nun yeni projeler hakkında bilgiler verebileceği ihtimali bir köşede duruyor ancak şu anda bu projelerin ne olacağına dair elimizde fazla bir bilgi yok. Ancak oyuncuların bir kısmı NetherRealm Studio’nun bir sonraki oyununun yine bir dövüş olacağını öne sürse de, bir diğer kesim oyuncular ise stüdyonun hayranların alıştığı türün dışına çıkarak yeni şeyler deneyebileceğini öne sürdü. Ortada birçok ihtimal dolaşsa da en doğru bilgi için NetherRealm Studio’dan gelen bilgileri beklemek gerek olduğunu hatırlatalım.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı