Oyun

Ninja, Fortnite oyununu bırakacak mı?

Bilindiği üzere Ninja, profesyonel bir Fortnite oyuncularındandır.
Ninja Fortnite ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Fortnite oyununun eskisi gibi olmadığını oynarken eski zevki alamadığını söyledi.


Video şirketlerinin içinde son zamanların en popüleri olan video oyun şirketi Epic Games’dir. Fortnite adlı oyun 2017 de çıkmıştır. Epic Games de oyunun geliştirilmesini üstlenmiştir. Epic Games’in Steam ‘e yaptığı hamle ve kendine ait çevrimiçi oyun yelpazesi ile öne çıkmaktadır.

Son zamanlarda Epic Games Fortnite oyunu ile gündem konusu oldu. Fortnite oyuncuları oyunun eskisi gibi olmadığından şikayetçi. Epic Games Fortnite’ nin son sürümü ile hayal kırıklığı yaşattı. Böyle olunca da oyunun popülerliği azalmaya başladı ve oyuna olan ilgi azaldı.


Ninja, dünya da en popüler oyunculardan birisidir. Ninja zamanının çoğunu Fortnite oynayarak geçirdi. Fortnite oyuncularının çoğu bu oyunu Ninja sayesindr oynamayı öğrendi ve sevdi.


Ninja da Fortnite nin son güncellemesinden hoşnut değil ve oyunu düzeltme açısından yeni bir güncelleme gelmez ise oyunu bile bırakabileceğini ifade etti.


Ninja Fortnite oyunu için tavsiyeler de bulundu. Oyuna faha fazla oyuncunun katılması gerektiğini belirtirken ilk çember daralınca oyunda 10 ya da 20 kişinin kaldığını belirtiyor.


Ninja nın belirttiği ikinci düzeltme ise oyunun çoğunu oluşturan silahlar oldu. Fortnite de ki silahlar oyuna göre tatmin etmemeye başladı. Silahlar ve özellikle Chapter 2 ile yetersiz kalmış vaziyettedir. Ninja bu sorunların hemen çözülmesi gerektiğini üstüne basa basa söylüyor.


Ninja gibi profesyonel Fortnite oyuncusu olan SypherPK ‘da Ninja ile aynı fikirde olduğunu bir oyun videosu çekerek belirtti.

SyphePK nın paylaşmış olduğu videoya bakacak olursak dünyaca ünlü oyuncuların ortak düşüncelerini görebiliriz. Ninja ve SyphePK nın görüşleri üzerine Epic Games’in oyunla ilgili bir düzenleme yapıp yapmayacağı şuan için bilinmiyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı