Oyun

Nioh 2’nin İlk Ek Paketi Yolda

Nioh 2’nin geliştirici ekibinden kreatif direktör Tom Lee, Temmuz ayında Nioh 2’ye gelmesi planlanan içeriklerin büyüklüğünden bahsetti. Çıkış yaptığı dönemde hayran kitlesi tarafından oldukça olumlu karşılanan ve barındırdığı içeriklerle oyuncuları bir süre meşgul tutmayı başaran Nioh 2’ye yeni içeriklerin gelecek olması oyunun birçok hayranını sevindirdi.

Nioh 2, ilk oyunun severek oynamış oyunun hayran kitlesi tarafından oldukça heyecanla beklenmişti ve ilk oyunun övülen dövüş mekanikleriyle beraber çok büyük miktarda içerikle beraber gelmesi birçok oyuncuyu memnun etmişti. Zaten çalışan bir mekanik ile tonla içeriğin harmanlanması sonucu ise haliyle Nioh 2 ciddi bir başarı elde etti ve sadece ilk oyunun hayranları sevindirmekle kalmamış, seriye yeni oyuncular da çekmeyi başararak markanın adını yüceltilmişti. Oyunun hikayesi bittikten sonra birçok oyuncu oyunu bıraksa da daha fazla Nioh 2 oynamak isteyen oyunculara bugün geliştirici ekipten güzel bir haber geldi: bir süre ek paket yolda.

Nioh 2’nin İlk Ek Paketi Yolda
Nioh 2 Fotoğraf Modu

Birçok kişi Nioh 2’yi Dark Souls oyunlarıyla karşılaştırsa da Team Ninja’nın elinden çıkan yapımın dövüş mekaniklerinde hack-and-slash elementleri barındırması ve daha açıklayıcı bir hikayeye sahip olması onu Dark Souls oyunlarından ayıran yegane unsurlar oluyor. Co-op moduna da sahip olmasının yanı sıra, dünya genişliği ve oyun süresi bakımından Nioh 2’nin çok daha önde olduğunu söyleyebiliriz. Nioh 2’nin kemik hali her ne kadar halihazırda bol içeriklere sahip olsa da önümüzdeki Temmuz ayında oyuna çok daha fazlası gelecek gibi duruyor.

Team Ninja çatısı altında kreatif direktörlük koltuğunda oturan Tom Lee, yaptığı bir açıklama da Nioh 2’ye gelecek olan özellikler ve içeriklerden bahsetti. Hayranlara oyunu ve kendilerini bugüne dek destekledikleri için teşekkür eden Lee, gelecek olan bu güncelleme ile birlikte oyuna 9 adet yeni görev (Twilight görevi) ekleneceğini söyledi. Ayrıca geliştirmenin bir parçası olarak günümüzde çoğu oyunda bulunan fotoğraf modunun birçok düzenleme özelliğiyle birlikte geleceğini de söyledi. Temmuz ayında gelecek olan DLC’nin ilk ayağının devamı ilerleyen aylarda gelecek ve hikaye Heian döneminin sonlarındaki büyük savaşı konu alacak. Vatanının güvenliği için barış getirmek için savaşa giren kahramanın macerasını konu alacak ek paket şimdiden oyuncuları heyecanlandırmayı başardı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı