Oyun

No Man’s Sky İçin Yeni Güncellemeler Yolda!

Hello Games oyun şirketi tarafından 2016 yılında tasarlanarak piyasaya sürülen No Man’s Sky bir uzay oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun geliştiricilerinden birisi ise Sean Murray olmuştu. Murray yaptığı önceki açıklamalarında oyunun özellikle 2020 yılında yeni güncellemelerle zenginleştirileceğinin sinyallerini vermişti.

Oyun piyasaya çıktığı ilk zamanlar oyun severlerden tam not alamamış ve hala eksiklerinin olduğu iddia edilmişti. Bunun ardından 4 yıllık süreçte pek çok güncelleme ile yenilenmeye devam etti. Yapılan yenilemeler oyunculardan tam not alırken oyunun sevenleri gittikçe artmaya başladı. Son 5 aylık dönem içerisinde oyunun 4 farklı kaliteli güncelleme ile farklı bir noktaya ulaştırıldığı belirlendi.

2020 yılında gelecek güncellemelerin ise kararlı olacağı belirtildi. Pek çok oyun sever şimdiden oyunun gelecek güncellemelerle birlikte nasıl bir noktaya ulaşacağını merak etmeye başladılar. Bundan sonraki dönemde yapılacak çalışmalarla birlikte çok daha planlı bir sürecin çizildiği özellikle belirtildi.

Yeni Güncellemeler Hakkında Çok Fazla Bilgi Paylaşılmıyor!

Hello Games tarafından gerçekleştirilecek yeni güncellemeler hakkında yeni bilgiler paylaşılmadı. Özellikle kısıtlı bilgiler arasında zehirli bitkilerin peyzaj kullanımı için kilitlenmesinin sağlayacağı bazı güncellemelerin geleceği belirtildi. Bu süreçte ‘Uzay Anatomisi’ adı altında devam etmesi beklenen bazı görevler listeye eklenmiş olacak.

Güncellemeler hakkında sır verilmezken özellikleri ile pek çok oyuncuyu etkileyecek gibi görünüyor. Bu süreçte koronavirüs salgını nedeniyle evde kalmak zorunda kalan pek çok kişinin oyuna gelecek yeniliklerle birlikte rahatlamaları ve kafalarını dağıtmaları amaçlanıyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı