Oyun

Önümüzdeki Hafta Çıkacak Xbox Oyunları Belli Oldu

Her hafta Xbox One için birbirinden keyifli oyunlar sessiz sedasız yayınlanmaya devam ediyor, ancak bu oyunların çok azı emsallerinden bir adım öne çıkabiliyor. Konsol sahiplerinin bu gizli cevherleri ıskalamasını istemediğimiz için biz de 20-24 Nisan tarihleri arasında Microsoft Store’daki yerini alacak oyunları listelemek istedik. 

Archaica: The Path of Light

Müzikleriyle ve sunduğu görsel şölenle dikkat çeken bulmaca oyununda gizemli, antik bir medeniyetin sırlarını çözmeye çalışacağız. Kapıları açmanın anahtarı ise ışıklardan geçiyor. Aynaların yardımıyla ışıkları yansıtarak bu medeniyeti keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Oyun 24 Nisan itibariyle 15 dolar ücret karşılığında satın alınabilir hale gelecek.

Deliver Us The Moon

Xbox Wire’da yer alan bilgilere göre Deliver Us The Moon, dünyanın tüm doğal kaynaklarının tükendiği kıyamet sonrası bir gelecekte geçecek. İnsanlığın yok olmasını önlemek için bir astronot tek başına aya gönderilir, ancak bu kritik görevde karşısına birçok engel çıkacaktır.

24 Nisan’da çıkış yapacak olan oyun Xbox One X Enchanced özelliğine sahip olacak. 4K çözünürlüğü destekleyeceğini de belirtelim.

Gato Roboto

Xbox Game Pass programı kapsamında listelenen oyun 21 Nisan’dan itibaren oynanabilir hale gelecek. Minik bir kediyi yönlendirmeniz gereken Gato Roboto’da 16 bit piksel tasarımı tercih edilmiş. İlginç ve eğlenceli gözüktüğünü söyleyebilmek mümkün.

Help Will Come Tomorrow

Ekim Devrimi’nin tam arefesinde Siberya’nın soğuk bozkırlarında karı yararak ilerleyen bir tren kaza yapar. Ormanın içine saklanan yaralı yolcular yardımın gelmesini beklerken hayatta kalmalarını sağlamak sizin elinizdedir.

22 Nisan’da oynamaya başlayabileceğiniz bu yapımın fiyatı 20 dolar olarak belirlenmiş.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı