Oyun

Oyun Kurucular 1 Milyar Yeni Oyuncu Hedefliyor!

Oyun dünyası kendi içinde büyüyen ve sürekli yeni oyuncularla bu işin piyasa haline gelmesini sağlayan oyuncular oluyor.

Dünya çapında 2.5 milyardan fazla oyun oynayan gerçek oyuncular var. Bu işten hem profesyonel olarak kazanç elde eden hem de kendilerini bu konularda geliştirmiş insanlar oyun dünyasına dair oldukça büyük ve hızlı bir aşama kaydediyor diyebiliriz. 250 Milyonun üzerinde olan her bir aşama ve beklenti için bu oyunlara göz atabiliriz.

4.7 milyarın üzerinde yer alan aktif kullanıcı ile birlikte telefonlardan oyun oynamak ve bu oyunları ortaya çıkarmak için büyük bağlantılar yeterli olacaktır. Oyunlar insanları birbirine bağlayan önemli seçenekleri ortaya çıkarıyor. Bu yüzden sosyal olmaktan çok maddi yöntemleri ile ön plana çıkarılan seçimler, herkesi mutlu ediyor.

2020 yılına dair gelişmeler yaşandıkça ve insanların içinde yer alan çözümler ön plana çıktıkça, 1 milyar yeni oyuncunun hedeflerine ulaşması da büyük bir güzellik ve farklılık oluşturabiliyor bizler için. Amaç ve beklenti için her zaman daha farklı ve daha yoğun bir sürece ulaşmış olabiliyorsunuz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı