Oyun

Oyun ve Program Kurulumu Sorununu Nasıl Çözerim?

Genellikle oyun severlerin yaşamış olduğu sorunlardan bir tanesi de kurulum işlemlerinde hatalar meydana gelmesidir. Oyunlar ve program kurulumlarında sorunların oluşmasının birçok nedeni bulunmaktadır. Oyun ve program kurulumu sorunun nasıl çözerim?  Gibi soruların birçok yanıtı olabilmektedir.  Bu cevaplara gelecek olursak, örneğin 64 bit işletim sistemi olarak kayıt defteri anahtarını bozan durumlarda hatalar gerçekleşmektedir.

Güncelleme işlemleri olarak verilmiş olan denetim ve kayıt defteri anahtarını bozan durumlar, yeni program yüklemesini engelleyen durumlar, var olan programların tamamen kaldırılması ya da güncelleme işlemlerinin engellenmesi durumları olarak hata sorunları düzeltilebilmektedir. Denetim masasında program ekle ya da kaldır olarak programları engelleyen durumların olması da hata sorunlarının çözülmesinde yardımcı durumlardan bir tanesidir.

Program Yükleme ve Kaldırılmasını Engelleyen Sorunları Düzeltme

Program yüklerken ya da kaldırırken, sorun gidericiler ve program yükleme ya da kaldırma engelleme olarak otomatik bir şeklide gidermeye yardımcı olan durumlar vardır.  Bu durumlarda bozuk kayıt defterleri ve anahtarları düzeltme durumları vardır. Oyun ve program kurulumu sorununu nasıl çözerim? Gibi çok fazla sorun vardır. Bu sorunun cevabı olarak sorun gidericileri indirmeniz gerekmektedir.

Windows kötü amaçlı yazılımları temizleme aracını kullanarak indirme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Şu sürümler için çalışmaktadır: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 olarak indirdiğinizde bu sürümler için çalışmaktadır.

Oyun Kurulumlarında Sorun Çözülmesi Nasıl Oluyor?

Oyun severlerin sık bir şekilde yaşamış olduğu sorunlardan biri olan oyun kurulumlarında sorun olmasından kaynaklı olarak birçok sorun yaşayabilinmektedir. Oyun ve program kurulumu sorununu nasıl çözerim? Diyen bir oyun sever için sorun giderici olarak öncelikle Windows kötü amaçlı yazılımları temizleme araçlarını indirmeleri gerekmektedir.

Bu yazılımları indirdikten sonra genellikle yükleme sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz. Fakat bunlarla birlikte yeni program yüklemesini engelleyen durumlar olabilmektedir. Bu durumlar hakkında net bir bilgiye sahip değilseniz, bir bilgisayarcıdan destek alarak yardım talep edebilirsiniz. Durumunuz beklide virüs kaynaklı da olabilir. Genellikle oyun yüklerken ve kurulum yaparken yazılım hatalarından kaynaklı olarak bu sorunların yaşandığını belirtmek doğru olacaktır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı