Oyun

Beklenen Abonelik İndirimi Başladı!

Sony’nin sevilen oyun konsolu PlayStation 4’ün sevilen oyunları indirime girdi. İşte indirime giren PlayStation 4 oyunları. 

2019 yılının son ayına yaklaştığımız şu günlerde PlayStation 4 oyunlarında önemli bir indirim uygulandı. PlayStation Store’da uygulanan indirimlerde indirime giren en önemli oyun FIFA 20 oyunu oluyor. Son günlerin en çok konuşulan oyunu olan FIFA 20 oyunu yapılan indirimle birlikte 429 TL’den 199 TL’ye düşmüş durumda. Red Dead Redemption 2 oyununun Ultimate Edition sürümü ise 669 TL’den 219 TL’ye düşürüldü.

PlayStation 4’ün en çok sevilen oyunlarından birisi olan Marvel’s Spider-Man oyununda da önemli bir indirim yapılmış durumda. PlayStation 4’ün sevilen oyununun fiyatı 249 TL’den 84 TL’ye düştü. God of War oyununun fiyatı ise 64 TL’ye indirilmiş durumda. Kısa bir süre önce çıkan ve oyuncuların sevdiği bir yapım olan Borderlands 3 oyunu 459 TL’den 239 TL’ye indirilmiş durumda. 

PlayStation Plus Abonelikleri İndirime Girdi!

PlayStation Plus abonelik ücretlerinde de indirime giden Sony, PlayStation Plus aboneliklerinin yıllık üyeliğinin ücreti 134.99 TL olurken, üç aylık PS Plus aboneliğinin ücreti ise 63.74 TL oldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı