Oyun

PlayStation 5’in Ekim Ayında Çıkacağı İddialarına Karşı Sony’den Yalanlama Geldi!

Yeni nesil oyun konsolları arasında yer alan PlayStation 5 hakkında her gün yeni iddialar gündeme gelmeye başladı. Pek çok oyun sever tarafından büyük bir heyecanla beklenen oyun konsolunun çıkış tarihi de tam bir muamma oldu. Yıl sonuna kadar yeni nesil oyun konsolunun satışa sunulması beklenirken bu durumda Japonya’da yeni bir iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan bu iş ilanı kısa süre içerisinde ortalığın karışmasına neden oldu.

Yayınlanan iş ilanında yeni nesil oyun konsolunun ekim ayında tanıtılacağı ve ardından satışa sunulacağı yer alıyordu. Bu durum kısa süre sonra büyük bir heyecana neden oldu. Pek çok oyun sever oyun konsolunun Ekim ayında çıkacağı haberlerini paylaşmaya başladı.

Sony Konu Hakkında Bir Yalanlama Paylaştı

Şirket tarafından iddiaların hızlı bir şekilde yayılması ve gündemin değişmesi üzerine bir açıklama yapıldı. Bu iddianın doğru olmadığı ve Ekim ayı için bir planlama yapılmadığı belirlendi. Bununla birlikte  bir pozisyon için oluşturulan iş ilanının sırrı da merak konusu oldu. İlan içerisinde oyun konsolunun Ekim ayında çıkacağı haberi kesin bir dille yazılmıştı. Bu bilginin pek çok kişi kesin olduğuna inandı.

Sony tarafından açıklanan bilgilere göre ilanda yer alan bilginin yanlış olduğu ve yanlış şekilde ilanda yer aldığının altı çizilmiş oldu. Bununla birlikte yeni nesil oyun konsolunun Ekim ayı içerisinde çıkmayacağı da kesin bir bilgi olarak yer almış oldu.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı