Oyun

PlayStation 5’in Resmi Sitesi Açıldı

Sony’nin 2020 yılının sonunda satışa sunmayı planladığı yeni oyun konsolu PlayStation 5’in resmî internet sitesi erişime açıldı. 

Japon teknoloji devi Sony, yeni oyun konsolu PlayStation 5 konsolunun üzerinde sır perdesini kaldırmamış olsa da PlayStation 5 hakkındaki hazırlıklarını tamamlamaya devam ediyor. 2020 yılı ile birlikte konsol pazarına yeni bir dönemin başlayacağı düşünüldüğünde bu dönemin en önemli ürünlerinden birisi elbette ki PlayStation 5 olacaktır. Xbox’ın yeni oyun konsolu Xbox Series X oyun konsolunun kendini göstermesinin ardından gözler PlayStation cephesine çevrilmişti. Yeni konsolunu Şubat ayında tanıtması beklenen Sony yeni oyun konsolunu tanıtmadı ancak internet sitesini kullanıma açtı. 2020 yılı tatil döneminde çıkacak olan PlayStation 5 için bir kayıt sistemi oluşturulmuş durumda. Sitede yazan bilgilere göre “PlayStation 5’ten bekleyebileceğiniz inanılmaz özelliklerin bazılarını paylaşmaya başladık ancak yeni nesil PlayStation’ı tamamen ortaya çıkarmaya hazır değiliz. PS5 çıkış tarihi, PS5 fiyatı ve yakında çıkacak PS5 lansman oyunlarıyla ilgili haberler dahil olmak üzere duyurduğumuz güncellemeleri ilk alanlardan biri olmak için aşağıdan kaydolun.” notu yer alıyor. 

Sitenin Türkçe sayfasında e-posta kayıtları için bir form bulunmuyor. Yeni oyun konsolunu ne zaman tanıtacağı bilinmeyen Sony’nin yeni oyun konsoluna dair bilgileri ilerleyen günlerde aktarmaya başlaması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı