Oyun

PlayStation Black Friday İndirimleri Başladı

Sony’nin sevilen oyun konsolu PlayStation’ın beklenen Black Friday indirimleri başladı. İşte Black Friday indirimleriyle birlikte indirime giren oyunlar. 

PlayStation kullanıcılarının en çok beklediği indirimlerden birisi olan Black Friday indirimleri başladı. Black Friday indirimleriyle birlikte Electronic Arts, 2K Games ve Rockstar Games’in sevilen oyunlarında önemli indirimler yapıldı. İndirimlerle birlikte Grand Theft Auto 5 oyunu PS4 Platformu üzerinde PC platformuna göre daha uygun bir fiyat etiketine sahip oldu. 

Kasım ayının başında Cadılar Bayramı indirimleriyle birlikte kullanıcıların karşısına çıkan PlayStation, Black Friday indirimleriyle kullanıcıların karşısına çıktı. Black Friday indirimleri ile birlikte sadece oyunlar değil PlayStation servisleri de indirime girdi. 

Black Friday indirimleriyle birlikte PS Plus aboneliğini 12 ay ya da 3 ay satın almanız durumunda abonelik fiyatına indirim yapılacak. Kullanıcılar PS Plus aboneliğini 12 ay olarak satın almak isteyenlere yüzde 25 indirim yapılacak. Kullanıcılar 3 aylık PS Plus aboneliğini ise yüzde 15 indirimli olarak satın alabilecek. Yıllık üyeliğin ücreti 134.99 TL olurken, üç aylık PS Plus aboneliğinin ücreti ise 63.74 TL oldu.

Grand Theft Auto 5 Premium Online Edition 60 TL Oldu

Yapılan indirimlerle birlikte Grand Theft Auto Premium Online Edition sürümü 60 TL oldu. Kullanıcıların indirimli olarak satın alabileceği bu GTA V sürümü ile birlikte online sürümde geçerli olmak üzere 1 milyon GTA doları, oyunun online sürümüne özel ev, araba, silah deposu ve kulüp evleri gibi bir takım ayrıcalıklar da sunuluyor. 

Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition 219 TL Oldu

Son zamanların en çok konuşulan oyunlarından birisi olan Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition sürümünde de önemli indirim yapıldı. Oyunun hem online hem de hikaye modu için sunulan özel içerikler bulunuyor. Daha öncesinde 669 TL’den satılan Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition sürümü 219 TL’den satışa sunuluyor. PlayStation Black Friday indirimleriyle birlikte tüm indirime giren ürünlere bu linkten ulaşabilirsiniz. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı