Oyun

PlayStation Fiyatlarına Black Friday İndirimi

PlayStation Türkiye Black Friday kapsamında PlayStatiıon 4 ve aksesuarlarında önemli indirimler yaptığını açıkladı. İşte Black Friday kapsamında yeni PlayStation 4 fiyatları. 

Sony’nin sevilen oyun konsolu PlayStation 4 modellerinin fiyatlarında dünya çapında Black Friday indirimleri kapsamında indirim yapıldı. PlayStation Türkiye’de Black Friday indirimlerine ayak uydurdu ve PlayStation 4 fiyatlarında Black Friday indirimine gitti. 

PlayStation 4 Modellerinin Fiyatında İndirime Gidildi!

PlayStation Türkiye, Black Friday kapsamında PlayStation 4 Pro 1 TB oyun konsolunu 3.099 TL, PlayStation 4 1 TB ve 2 Adet Dualschock 4 kolundan oluşan paketi 2.799 TL ve içerisinde PlayStation 4 500 GB ve 3 adet PS 4 oyununun bulunduğu Mega ve Hits paketlerini ise 2.289 TL’den satışa sundu. 

Black Friday kapsamında ayrıca PlayStation Kamera ve PlayStation VR Wolds oyunun bulunduğu PlayStation VR paketinin fiyatı ise 1.899 TL’ye düştü. PlayStation Türkiye ayrıca yeni nesil Dualshock 4 modellerinde de indirime gitti. Yeni nesil Dualshock modellerinin fiyatı 329 TL ile 369 TL arasında değişiyor. 

PlayStation Black Friday kapsamında ayrıca 5 Aralık 2019 tarihinde kadar sürecek PlayStation Store indirimleri de dikkat çekiyor. PlayStation kullanıcıları God of War, Spider – Man, The Last of US Remastered ve Gran Turismo Sport oyunlarının da arasında bulunduğu pek çok oyuna indirimli fiyatla sahip olabilecek. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı