Oyun

PlayStation Plus Aralık 2019 Oyunları Belli Oldu

Sony’nin sevilen oyun konsolu PlayStation 4 için sunulan ücretli abonelik servisi PlayStation Plus’ın Aralık 2019 ücretsiz oyunları merak ediliyordu. PlayStation Plus Aralık 2019 oyunları açıklandı. 

PlayStation 4 kullanıcıların büyük bir merakla beklediği PlayStation Plus Aralık 2019 ücretsiz orunları belli oldu. PlayStation Plus aboneli sunulan ücretsiz oyunları 3 Aralık tatilinden itibaren ücretsiz olarak indirip oynayabilecek. 

Sony Interactive Entertainment PlayStation 4 kullanıcısı olan PlayStation Plus abonelerine Aralık 2019 döneminde sunacakları ücretsiz oyunları duyurdu. Yapılan açıklamaya göre Aralık 2019 döneminde de PlayStation 4 kullanıcıları iki farklı oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilecek. 

İşte Aralık Ayı Ekstresi!

PlayStation Plus aboneleri Aralık 2019’da Titanfall 2 ve Monster Energy Supercross – The Video Game oyunlarını ücretsiz olarak indirip oynayabilecek. Listede yer alan ve son yılların en iyi FPS oyunlarından birisi olarak gösterilen Titanfall 2 oyunu Aralık 2019 döneminde en etkileyici PlayStation Plus oyunu oluyor. 

Kasım 2019 döneminde PlayStation Plus aboneleri Nioh ve Goat Simulator oyunlarını ücretsiz olarak indirmişlerdi. 3 Aralık tarihinden itibaren oyuncular yeni PlayStation Plus oyunlarını indirebilecek. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı