Oyun

PlayStation Plus Temmuz Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Sony PlayStation Plus abonelerine Temmuz ayında dağıtacağı ücretsiz oyunları açıkladı. İşte PlayStation Plus abonelerinin Temmuz ayında ücretsiz olarak indirebilecek oyunlar. 

Playstation 4 kullanıcılarının ücretli olarak satın alabileceği PlayStation Plus abonelik servisiyle kullanıcılar özel PlayStation Store indirimlerine ve her ay yenilenen ücretsiz oyunları indirme ve oynana fırsatına sahip oluyordu. Sony Temmuz ayının yaklaşmasıyla birlikte Playstation Plus abonelerinin Temmuz ayında ücretsiz olarak indirebileceği oyunları açıkladı. 

PES 2019 

Sıkı bir futbol izleyicisiyseniz ve PlayStation 4 sahibi iseniz Temmuz ayında PlayStation Plus abonesi olmanız sizin futbol zevkinizi katlayacak. Sony Temmuz ayında, PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak PES 2019 oyununu dağıtacağını açıkladı. Her yıl milyonlarca satan ve futbol denilince akla gelen ilk oyunlardan olan PES serisinin son oyunlarından olan PES 2019 ücretsiz olarak sunulacak. 

Horizon Chase Turbo 

90’lar teması üzerine kurulan Horizon Chase Turbo oyunu sahip olduğu retro havasıyla oyun severlerden tam not almıştı. PlayStation Plus aboneleri oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilecek. 

PlayStation 4 sahipleri PlayStation Plus aboneliklerini 1 aylık 23.99 TL, 3 aylık 74.99 TL ve 6 aylık 179.99 TL’den başlatabilir ve PlayStation Plus ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilir. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı