Oyun

Pokemon Go Askeriyeye Sıçradı!

Pokemon GO Oyunu pek çok ülkede ses getiren oyunlardan olsa da, Kanada üzerinde işler biraz daha ciddileşti ve Kanada ordusuna bu konuda görev verildi!

2016 senesinde piyasaya sürülen bir oyun olan Pokemon Go oyunu pek çok kişiye ulaşıyor ve hitap ediyordu. Bu yüzden de oyunlara karşı farklı önlemler alınmaya başladı. Oyunda yer alan onlarca pokemonu yakalamak haliyle insanlar için hayati risk oluşturabiliyordu. Bu yüzden de insanlar sağlıklı bir ilerleme kat etmek için çeşitli yerlere çıkmak ve bu yerlerden de belirli ilerlemeler yaşaması gerekiyor.

Bu süreçler için farklı ve hızlı bir ilerleme kat edecek olan oyun için Kanada askeriyesi askerler için görev verdi ve bütün pokemonların avlanmasını emretti. Oyunda pek çok pokemon bulunduğu için, 3 ordu mensubu görevlendirildi ve bu göreve dair kişilere de ülke çapında askeri tesisler sunuldu.

Bölgeyi avlayarak temizleyecekler!

Plana göre bölgeyi avlayarak temizleyecek olan Kanada askeriyesi, bu konuda gayet iddialı ve kaliteli bir çalışma yapmayı planlıyor. Oyun oynarken askeri bölgelerden uzak durulması konusunda uyarı yapan askeriye, bu konuya dair daha büyük bir hassasiyet göstermek amacı ile yeni bir çözüm geliştirdiler.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı