Oyun

PS Plus Mayıs 2020 Oyunları Sızdırılmış Olabilir

Her ay abonelerine ücretsiz oyunlar veren PS Plus’ın Mayıs ayında vereceği oyunlar yine erkenden sızdırılmış olabilir. Eğer sızıntılar doğruysa PS Plus abonelerini bu ay Dying Light ve Dark Souls: Remastered bekliyor olabilir.

Playstation 4’ün çevrimiçi abonelik hizmeti olan ve her ay oyunculara yeni oyunlar vererek farklı maceralarla buluşturan PS Plus’ın oyunları yine sızdırılmış olabilir. Her ay önce sızıntı haberleriyle karşılaştığımız sistemin Mayıs 2020 oyunları da sızdırılmış gibi gözüküyor ve eğer bu sızıntılar doğruysa Mayıs ayı abonelik hizmetinin en büyük aylardan biri olacak gibi duruyor. Ancak sızıntının bu sefer çok güvenilir bir kaynağı yok. Geçtiğimiz ay elimizde bir video varken bu ay ise sadece bir görsel bulunuyor.

Dying Light ve Dark Souls: Remastered bu ayın oyunları olabilir

Gelen sızıntıya bakılırsa bu ay Sony, PS Plus abonelerine Dying Light ve Dark Souls: Remastered oyunlarını verebilir. Her iki oyununun da saatlerce süren oynanışının ve içerikleriyle de oyuncuları tatmin edebileceği göz önünde bulundurulduğunda, Mayıs ayının da Nisan ayından pek bir farkı olmayacak gibi gözüküyor. Hatırlayacağınız üzere Sony geçtiğimiz ayda oyunculara Uncharted 4: A Thief’s End ve DiRT 4 yapımlarını vererek abonelerinin takdirini kazanmıştı.

PS Plus Mayıs 2020 Oyunları Sızdırılmış Olabilir
Sızdırıldığı iddia edilen görsel

Bu haber her ne kadar oyuncuları sevindirse de sızıntının kaynağı pek de güvenilir sayılmaz. Sızıntıyı internete paylaşan ResetEra, bir arkadaşının yukarıda görebileceğiniz görseli kendisine gönderdiği söyledi fakat arkadaşının bu görseli neden aldığını veya gördüğü konusunda bir bilgi vermedi. Görsel her ne kadar inandırıcı gözükse de Photoshop ile yapılan montaj olma olasılığı da bulunuyor, o yüzden Sony resmi bir açıklama yapana kadar bu bilgiye ihtiyatlı yaklaşmanızı öneririz.

Playstation Plus’ın fiyatları ne kadar?

Eğer PS Plus sahibi değilseniz 1 aylık 23,99 TL veya 3 aylık 74,99 TL veya 12 aylık 179,99 TL fiyat karşılığında sizde hemen PS Plus sahibi olabilir ve Plus’ın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Her iki oyun 3-6 Mart arasında aboneler için indirmeye sunulacak. Küçük bir hatırlama yaparak bu fiyatların salgın sonrası değişeceğini ve büyük ihtimalle artacağını ekleyelim.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı