Oyun

PS Plus’ın Mart Ayı Oyunları Açıklandı

Her ay abonelerine ücretsiz oyunlar veren PS Plus’ın Mart ayı oyunları arasında PS özel oyunu bulunması oyuncuları mutlu etti. Aksiyona, manzaraya ve hıza doyacağınız oyunlar sizleri bekliyor.

PlayStation’ın ücretli abonelik sistemi PS Plus, her ay verdiği oyunlarla kullanıcılarını bazen sevindirirken bazen de mutsuz edebiliyordu. Geçtiğimiz ay BioShock 1, BioShock 2 ve BioShock Infiite’ı içeren BioShock Collections ve yaşam simülasyonu denildiğinde akla ilk gelen marka olan The Sims serisinin son halkası Sims 4’ü abonelerine ücretsiz olarak sunmuştu. Mart ayında ise Sony, PlayStation platformuna özel Shadow of the Colossus ve Sonic Forces’u ücretsiz olarak kullanıcılarına vereceğini duyurdu.

Shadow of the Colossus

Geliştirici koltuğunda Team Ico’nun oturduğu ve PS2 için 18 Ekim 2005, PS3 için 22 Eylül 2011 ve son olarak PS4 için 6 Şubat 2018 tarihlerinde piyasaya çıkan ve birçok oyuncu tarafından PlayStation’da oynanması gereken oyunlardan biri olan Shadow of the Colossus, oyuncuları kahramanlık temalı epik bir maceraya davet ediyor. Çıktığı sene IGN tarafından yılın oyunu seçilen Shadow of the Colossus, Wander ve Mono adlı iki karakterin yasak topraklara girdikten sonra Mono’nun hayatının alınmasıyla başlıyor. Bu noktadan sonra Wander, Mono’yu hayata geri getirmek için 16 farklı devasa canavarın peşinde düşüyor. Keşif, platform ve aksiyonu bir arada harmanlayıp ortaya epik bir macera çıkartan olan Shadow of the Colossus’u PS4 son günlerine girmişken denemenizi tavsiye ederiz.

Vizyona giren filme oyun eşlik ediyor

Bir diğer oyun ise yılların eskitemediği ve hızını kesemediği, şu sıralar vizyondaki filmiyle gündemde olan Sonic’in Sonic Forces adlı oyunu. Serinin kötü adamı pozisyonundaki Dr. Ivo “Eggman” Robotnik ve gizemli bir kötü karakter olan Infinite’ın işbirliği yaparak büyük bir kısmını ele geçirdiği dünyada açıyoruz gözlerimizi. Daha sonra ise koşmaya başlıyor, halkalar topluyor ve çeşitli ekipmanlar sayesinde düşmanlarımızın üstesinden gelerek Dr. Eggman ve Infinite’ın hain planlarını durdurmaya çalışıyoruz.

Eğer PS Plus sahibi değilseniz 1 aylık 23,99 TL veya 3 aylık 74,99 TL veya 12 aylık 179,99 TL fiyat karşılığında sizde hemen PS Plus sahibi olabilir ve Plus’ın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Her iki oyun 3-6 Mart arasında aboneler için indirmeye sunulacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı