Oyun

PS Store’da Days of Play İndirimleri Başladı

Sık sık yaptığı güzel indirimlerle oyuncuları oyunsuz bırakmayan PS Store’un Days of Play indirimlerinin öne çıkan oyunlarına birlikte göz atalım. Her Playstation sahibinin deneyim etmesini gerektiğini düşündüğümüz 4 oyunu sunduğu tecrübe, hikaye, oynayış elementleri ve fiyatı açısından sizler için seçtik.

EA SPORTS™ FIFA 20 – 429 TL yerine 49 TL

PS Store'da Days of Play İndirimleri Başladı

Futbol oyunu denildiğinde adı PES ile geçen, ülkemizde de büyük bir kitleye sahip olan FIFA 20, bu hafta güzel bir indirim alarak uzun zamandır oyunu takip eden oyuncular için güzel bir fırsat sunuyor. Klasik olan kariyer modunun üstüne bu sene VOLTA modunu oyuna ekleyerek futbolun ikinci yüzü olan sokak futbolunu da oyuna ekliyor. Yapay zeka olarak da gelişmelerle bir önceki oyunun üstüne koyan FIFA 20’nin çevrimiçi tarafı olan Ultimate Team ise aynı şekilde devam ediyor. İndirim 18 Haziran tarihinde son bulacak.

Marvel’s Spider-Man – 249,00 TL yerine 84,00 TL

PS Store'da Days of Play İndirimleri Başladı

Marvel denildiğinde akla gelen ilk süper kahraman olan Spider-Man’in PS4 platformundaki macerası kesinlikle konsol sahiplerinin bu nesilde deneyim etmesi gereken bir yapım. Bir süredir iki hayatını birden sürdürmeye çalışan Örümcek Adam’ın sadece suçla savaşan kimliğiyle değil Peter Parker olarak da yaşadığı sorunları işleyen yapım hikayesi, açık dünyası, dövüş mekanikleri ve tabi ki ağ atma mekanikleriyle ön plana çıkıyor. İndirim 18 Haziran tarihinde son bulacak.

Red Dead Redemption 2 – 469 TL yerine 134 TL

PS Store'da Days of Play İndirimleri Başladı

Rockstar Games’ın çıkardığı en son oyun unvanını taşıyan ve bizleri Vahşi Batı’nın ölüp yerini modern yeni dünyaya bıraktığı yıllara, 1899’a, götüren Red Dead Redemption 2, yeni dünyada eski değerleri yaşatmaya çalışan ve çevresinde gelişen değişikliklere elinden geldiğince ayak uydurmaya çalışan kanun kaçağı Arthur Morgan’ın hikayesini konu alıyor. İlk oyunda dağıldığını anladığımız Van der Linde çetesinin son günlerini işleyen Red Dead Redemption 2 yavaş başlayıp hikayesiyle oyuncuları etkilemeyi başaran yapımlardan biri oluyor. İndirim 18 Haziran tarihinde son bulacak.

Days Gone – 429 TL yerine 84 TL

PS Store'da Days of Play İndirimleri Başladı

Çıktığı zaman eleştirmenlerden teknik sorunlar yüzünden yerden yere vurulan fakat oyuncular tarafından oldukça benimsenen ve sevilen Days Gone, salgın sonucu mahvolmuş ve Kaçık adı verilen zombilerin kaynadığı bir dünyada ödül avcısı Deacon St. John’ın dramatik hikayesini konu alıyor. Motoru, ona geçmiş günleri hatırlatan deri ceketi ve şapkasıyla Deacon, bir yandan harap olmuş ve kendisinden sevdiği kadını almış bir dünyada hayatta çalışıp geçmişi geride bırakmaya çalışırken, diğer yandan da Kaçık sürüleriyle adrenalinin doruklarına ulaştığı mücadelelere girişecek. Eğer PS4 sahibiyseniz, Days Gone denemeniz gereken oyunlardan biri. İndirim 18 Haziran tarihinde son bulacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı