Oyun

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (14-21 Mart)

Tıpkı Steam gibi sık sık yaptığı güzel indirimlerle oyuncuları bir an olsun bile oyunsuz bırakmayan PS Store’un öne çıkan oyunlarına birlikte göz atalım. Her Playstation sahibinin deneyim etmesini gerektiğini düşündüğümüz 5 oyunu sunduğu tecrübe, hikaye, oynayış elementleri ve fiyatı açısından sizler için seçtik.

RESIDENT EVIL 7 biohazard – 84 TL yerine 71,40 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (14-21 Mart)

Resident Evil 6’nın aldığı olumsuz eleştiriler sonrası radikal kararlar alarak seriyi Resident Evil 7 ile başka bir yöne sürükleyen Capcom oldukça olumlu dönütler almıştı. Omuz kamerasından vazgeçerek birinci şahıs kameraya geçen ve hikayeyi de şehri tehdit eden büyük çaplı konudan sıradan bir evde geçen kişisel bir konuya çevirerek oyunculara yine üst düzey korku yaşatmayı başarmıştı. Ethan Winters adındaki bir adamın eş Mia’yı aramak üzere çıktığı yolda Baker ailesinin evine gelmesiyle şekillenen hikayenin her anında dehşet ve gerilimi sonuna kadar hissedeceksiniz. İndirim 19 Mart tarihinde son bulacak.

Kingdom Come: Deliverance – 134 TL yerine 93,80 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (14-21 Mart)

Kutsal Roma İmparatorluğu’nda geçen oyunda bir demircinin toy oğlu Henry’i kontrol ediyoruz. Yaşadığı kasaba dönemin iç savaşından etkileniyor ve kasabaya yapılan bir saldırıda tüm ailesinin ve arkadaşlarının gözleri önünde katledilişine şahit oluyor. Yapılan bu saldırıdan sağ şekilde kaçarak gelişip ailesinin intikamını almak isteyen bir delikanlının macerasına sizleri davet eden Kingdom Come: Deliverance sahip olduğu gerçekçi dövüş mekanikleri ve hikayesi ile ön plana çıkıyor. İndirim 19 Mart tarihinde son bulacak.

Titanfall™ 2 Standart Sürüm – 114 TL yerine 79,80 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (14-21 Mart)

Titanfall 1’in bizlere sunduğu belki de en iyi şeylerden biri akıcı oynanış ve aksiyonuydu. Fakat sadece çok oyunculu moda sahip olup hikaye modunu es geçmesi ne yazık ki oyunu fazla ayakta tutmaya yetmemişti. Geliştirici Respawn Entertainment, ilk oyunda yaptığı hatayı tekrarlamayarak ikinci oyunda ilk oyunda gayet düzgün çalışan mekanikleri daha da güzelleştirip bunları bir hikaye modu ile önümüze sunuyor. Çaylak bir asker ve komutanımızdan kalan Titan ile birlikte çıktığımız macera kesinlikle bir göz atmaya değer. İndirim 19 Mart tarihinde son bulacak.

Rocket League – 89 TL yerine 66,75 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (14-21 Mart)

Futbol, arabalar ve fizik kurallarına meydan okuyan bir oynayışı bir araya getiren Psyonix’in geliştiriciliğini üstlendiği Rocket League PlayStation üzerinden ister tek başınıza ister arkadaşınızla birlikte deneyim edebileceğiniz en iyi rekabetçi maçlara ev sahipliği yapıyor. Öğrenmesi kolay fakat ustalaşması zor kontrollere sahip oyunda sadece sahada kalmıyor, duvarlarda geziniyor ve havalarda süzülerek harika goller ve kurtarışlar için fırsat kolluyor olacaksınız. İndirim 19 Mart tarihinde son bulacak.

Red Dead Redemption 2 – 469 TL yerine 187,60 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (14-21 Mart)

Rockstar Games’ın çıkardığı en son oyun unvanını taşıyan ve bizleri Vahşi Batı’nın ölüp yerini modern yeni dünyaya bıraktığı yıllara, 1899’a, götüren Red Dead Redemption 2, yeni dünyada eski değerleri yaşatmaya çalışan ve çevresinde gelişen değişikliklere elinden geldiğince ayak uydurmaya çalışan kanun kaçağı Arthur Morgan’ın hikayesini konu alıyor. İlk oyunda dağıldığını anladığımız Van der Linde çetesinin son günlerini işleyen Red Dead Redemption 2 yavaş başlayıp hikayesiyle oyuncuları etkilemeyi başaran yapımlardan biri oluyor. Oyunu listemizin altına atan sebep ise ne yazık ki indirimli bile olsa yüksek sayılabilecek fiyatı. İndirim 19 Mart tarihinde son bulacak.

Geçtiğimiz hafta tavsiye ettiğimiz God of War, Horizon Zero Dawn Complete Edition ve Uncharted: The Nathan Drake Collection’ın indirimlerinin hala daha devam ettiğini hatırlatalım. Bahsettiğimiz oyunlar hakkında fiyat ve içerik konusunda bilgi almak için geçtiğimiz hafta yayımladığımız PS Store indirimleri yazımıza gidebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı