Oyun

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (16-23 Mayıs)

Tıpkı Steam gibi sık sık yaptığı güzel indirimlerle oyuncuları bir an olsun bile oyunsuz bırakmayan PS Store’un öne çıkan oyunlarına birlikte göz atalım. Her Playstation sahibinin deneyim etmesini gerektiğini düşündüğümüz 4 oyunu sunduğu tecrübe, hikaye, oynayış elementleri ve fiyatı açısından sizler için seçtik.

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition – 219 TL yerine 64 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (16-23 Mayıs)

Artık Witcher’ı anlatmaya gerek yok sanırım. Hem üçüncü oyun The Wild Hunt’ın elde ettiği başarı hem de geçtiğimiz sene sonunda Netflix’de yayınlanan dizisiyle popüler olan The Witcher 3: Wild Hunt GOTY içerisinde ana oyun ile birlikte Hearts of Stone ve en az ana oyun kadar dolu olan Blood and Wine genişleme paketlerini içeriyor. Geralt of Rivia’nın yüz saati gecik macerası her oyuncunun tecrübe etmesi gereken bir macera. İndirim 28 Mayıs tarihinde son bulacak.

Red Dead Redemption 2: Special Edition – 569 TL yerine 134 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (16-23 Mayıs)

Rockstar Games’ın çıkardığı en son oyun unvanını taşıyan ve bizleri Vahşi Batı’nın ölüp yerini modern yeni dünyaya bıraktığı yıllara, 1899’a, götüren Red Dead Redemption 2, yeni dünyada eski değerleri yaşatmaya çalışan ve çevresinde gelişen değişikliklere elinden geldiğince ayak uydurmaya çalışan kanun kaçağı Arthur Morgan’ın hikayesini konu alıyor. İlk oyunda dağıldığını anladığımız Van der Linde çetesinin son günlerini işleyen Red Dead Redemption 2 yavaş başlayıp hikayesiyle oyuncuları etkilemeyi başaran yapımlardan biri oluyor. İndirim 28 Mayıs tarihinde son bulacak.

Batman: Arkham Collection – 259 TL yerine 84 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (16-23 Mayıs)

Batman’i seviyor veya sevmiyor olabilirsiniz hatta karaktere çok uzak olabilirsiniz fakat oyun dünyasındaki yakın dövüş sisteminde çağ açan bu üç oyunu kesinlikle deneyim etmelisiniz. İçerisinde Batman Arkham Asylum, Batman Arkham City ve Batman Arkham Knight oyunlarını içeren Batman: Arkham Collection, kesinlikle deneyim etmeniz destansı bir Batman macerasına sizleri davet ediyor. İndirim 28 Mayıs tarihinde son bulacak.

EA SPORTS™ FIFA 20 Şampiyonlar Sürümü – 559 TL yerine 167,70 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (16-23 Mayıs)

Futbol oyunu denildiğinde adı PES ile geçen, ülkemizde de büyük bir kitleye sahip olan FIFA 20, bu hafta güzel bir indirim alarak uzun zamandır oyunu takip eden oyuncular için güzel bir fırsat sunuyor. Klasik olan kariyer modunun üstüne bu sene VOLTA modunu oyuna ekleyerek futbolun ikinci yüzü olan sokak futbolunu da oyuna ekliyor. Yapay zeka olarak da gelişmelerle bir önceki oyunun üstüne koyan FIFA 20’nin çevrimiçi tarafı olan Ultimate Team ise aynı şekilde devam ediyor. İndirim 28 Mayıs tarihinde son bulacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı