Oyun

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (18-25 Nisan)

Tıpkı Steam gibi sık sık yaptığı güzel indirimlerle oyuncuları bir an olsun bile oyunsuz bırakmayan PS Store’un öne çıkan oyunlarına birlikte göz atalım. Her Playstation sahibinin deneyim etmesini gerektiğini düşündüğümüz 5 oyunu sunduğu tecrübe, hikaye, oynayış elementleri ve fiyatı açısından sizler için seçtik.

Grand Theft Auto V – 199,00 TL yerine 79,60 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (18-25 Nisan)

Bu haftaki indirimlere hemen hemen herkesin bildiği bir oyun ile başlayalım, GTA 5. Bizleri genç bir sokak serserisi, eski bir banka soyguncusu ve de bir psikopatın hayatını göstermek için Los Santos’a geri götürüyor. Açık dünya denilince en başarılı firmalardan olan Rockstar, oyuncuları sadece tek kişilik macera ile sınırlamıyor, GTA Online ile eğlenceyi çok oyunculu deneyimlere taşıyor. İndirim 30 Nisan tarihinde son bulacak.

Marvel’s Spider-Man – 249,00 TL yerine 84,00 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (18-25 Nisan)

Marvel denildiğinde akla gelen ilk süper kahraman olan Spider-Man’in PS4 platformundaki macerası kesinlikle konsol sahiplerinin bu nesilde deneyim etmesi gereken bir yapım. Bir süredir iki hayatını birden sürdürmeye çalışan Örümcek Adam’ın sadece suçla savaşan kimliğiyle değil Peter Parker olarak da yaşadığı sorunları işleyen yapım hikayesi, açık dünyası, dövüş mekanikleri ve tabi ki ağ atma mekanikleriyle ön plana çıkıyor. İndirim 30 Nisan tarihinde son bulacak.

God of War – 189,00 TL yerine 84,00 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (18-25 Nisan)

Kratos, Zeus’un önceleri hüküm sürdüğü Olimpos Dağı’nın zirvesinden, Odin ve evlatlarının koruması altında olan İskandinavya topraklarına değişmiş bir adam olarak ayak basar. Bilinmedik bu diyarlarda ikinci kez baba olan Kratos, geçmişinin acılarını taşımaya devam eden tecrübeli bir adam olarak, İskandinavya topraklarının en yüksek zirvesine oğlu Atreus ile birlikte kişisel bir yolculuğa çıkar. Baba oğlun çıktığı bu tehlikelerle dolu macera her PS4 sahibinin muhakkak tecrübe etmesi gereken bir yapım. İndirim 30 Nisan tarihinde son bulacak.

Monster Hunter World – 114,00 TL yerine 64,00 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (18-25 Nisan)

Çıktığı dönemde oyuncular tarafından olumlu dönütler oyunda çeşitli canavarların peşine düşerek onları avlıyor, düşürdüğü materyallerden daha güçlü ekipmanlar yaparak daha tehlikeli canavarların peşine düşüyoruz. Oyunculara güzel bir ana hikaye deneyimi de sunan Monster Hunter: World, evde kaldığımız şu günlerde sizleri bayağı bir meşgul tutabilir. İndirim 30 Nisan tarihinde son bulacak.

Bloodborne Game of the Year Edition – 159,00 TL yerine 64,00 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (18-25 Nisan)

Dark Souls oyunları sonrası atmosferi farklı bir ortama taşıyarak hikayeyi biraz daha ön plana çıkartan Bandai Namco, lanetli bir kasabadaki bir yabancının kontrolünü bize bırakıyor. Harika işleyen savaş mekaniklerinin üstüne yenilikler ekleyen Bloodborne, her PS4 sahibinini bu nesilde tecrübesi etmesi gerek bir oyun.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı