Oyun

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (2-9 Mayıs)

Tıpkı Steam gibi sık sık yaptığı güzel indirimlerle oyuncuları bir an olsun bile oyunsuz bırakmayan PS Store’un öne çıkan oyunlarına birlikte göz atalım. Her Playstation sahibinin deneyim etmesini gerektiğini düşündüğümüz 5 oyunu sunduğu tecrübe, hikaye, oynayış elementleri ve fiyatı açısından sizler için seçtik.

EA SPORTS™ FIFA 20 – 429 TL yerine 120 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (2-9 Mayıs)

Futbol oyunu denildiğinde adı PES ile geçen, ülkemizde de büyük bir kitleye sahip olan FIFA 20, bu hafta güzel bir indirim alarak uzun zamandır oyunu takip eden oyuncular için güzel bir fırsat sunuyor. Klasik olan kariyer modunun üstüne bu sene VOLTA modunu oyuna ekleyerek futbolun ikinci yüzü olan sokak futbolunu da oyuna ekliyor. Yapay zeka olarak da gelişmelerle bir önceki oyunun üstüne koyan FIFA 20’nin çevrimiçi tarafı olan Ultimate Team ise aynı şekilde devam ediyor. İndirim 7 Mayıs tarihinde son bulacak.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration – 134 TL yerine 39 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (2-9 Mayıs)

2013 senesinde çıkış yapan ve seriye soft reboot atan Tomb Raider’ın devam oyunu olan Rise of the Tomb Raider, yeni oyunuyla oyuncuları Sibirya’nın en ücra ve tehlikeli köşelerine götürüyor. Lara Croft’un kontrolünü tekrar ele aldığımız oyunda yeniden antik mezarları keşfedecek, antik eserlerin peşine düşecek ve hazinelerin gizemini ortaya çıkaracağız. Bu sürüm ana oyun haricinde ek paketler içermektedir. İndirim 14 Mayıs tarihinde son bulacak.

Fallout 4 – 84 TL yerine 49 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (2-9 Mayıs)

Kıyamet sonrasından geçen oyun denildiğinde oyuncuların aklına gelen ilk isimlerden biri kesinlikle Fallout. Serisinin beşinci oyunu olan Fallout 4, basitleşen diyalog ve yetenek sistemi yüzünden oyunculardan bolca eleştiri alsa da, ön plana çıkardığı açık dünyası, hikayesi ve seriye yeni bir soluk getiren Base Build (Üs kurma) sistemi ile oyuncuları yine ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Savaş öncesi atılan ilk nükleer bombalardan birine şahit olup kaçırılan oğlumuzu aradığımız oyunun ayrıca mod desteği de mevcut. İndirim 14 Mayıs tarihinde son bulacak.

God of War – 119 TL yerine 64 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (2-9 Mayıs)

Kratos, Zeus’un önceleri hüküm sürdüğü Olimpos Dağı’nın zirvesinden, Odin ve evlatlarının koruması altında olan İskandinavya topraklarına değişmiş bir adam olarak ayak basar. Bilinmedik bu diyarlarda ikinci kez baba olan Kratos, geçmişinin acılarını taşımaya devam eden tecrübeli bir adam olarak, İskandinavya topraklarının en yüksek zirvesine oğlu Atreus ile birlikte kişisel bir yolculuğa çıkar. Baba oğlun çıktığı bu tehlikelerle dolu macera her PS4 sahibinin muhakkak tecrübe etmesi gereken bir yapım. İndirim 14 Mayıs tarihinde son bulacak.

Titanfall™ 2 Standart Sürüm – 114 TL yerine 28,50 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (2-9 Mayıs)

Geliştirici Respawn Entertainment, ilk oyunda yaptığı hilaye modu eklememe hatasını tekrarlamayarak ikinci oyunda ilk oyunda gayet düzgün çalışan aksiyon mekanikleri daha da güzelleştirip bunları bir hikaye modu ile önümüze sunuyor. Çaylak bir asker ve komutanımızdan kalan Titan ile birlikte çıktığımız macera kesinlikle bir göz atmaya değer. İndirim 14 Mayıs tarihinde son bulacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı