Oyun

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (25-2 Mayıs)

Tıpkı Steam gibi sık sık yaptığı güzel indirimlerle oyuncuları bir an olsun bile oyunsuz bırakmayan PS Store’un öne çıkan oyunlarına birlikte göz atalım. Her Playstation sahibinin deneyim etmesini gerektiğini düşündüğümüz 5 oyunu sunduğu tecrübe, hikaye, oynayış elementleri ve fiyatı açısından sizler için seçtik.

Assassin’s Creed® Odyssey Deluxe Edition – 539 TL yerine 114 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (25-2 Mayıs)

Serinin en yeni oyunu olan Assassin’s Creed® Odyssey bizleri Antik Yunan topraklarında destansı bir maceraya çıkartan ve yenilenmiş bir dövüş sistemine ev sahipliği yapan oyun, Ubisoft’un son yıllarda tasarladığı en iyi dünyalarından biri olan açık dünyası, rol yapma elementleri, uzun oynanış süresi ve sunduğu hikaye ile olumlu eleştiriler almayı başarmıştı. İndirim 30 Nisan tarihinde sona erecek.

The Last of Us™ Remastered – 84 TL yerine 49 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (25-2 Mayıs)

Playstation 3’ün son dönemlerinde çıkış yaparak hikayesiyle tüm oyuncuları etkilemeyi başaran The Last of Us, Playstation tarihinin en iyi oyunlarından biri olmayı başarmıştı. Dünyayı vuran bir salgın sonrası yolları bir şekilde kesişen Joel ve Ellie’nın tehlikelerle dolu kıyamet sonrası bir dünyada yolculuğa çıkmak zorunda kalırlar ve bu yolculukta birbirlerine güvenmek zorundalardır. İndirim 30 Nisan tarihinde sona erecek.

Horizon Zero Dawn Complete Edition – 84 TL yerine 58 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (25-2 Mayıs)

Kıyamet sonrası robotik makineler tarafından ele geçirilmiş bir dünyada insanlar tekrar ilkel hayata geri dönerek kabilelere ayrılmıştır. İçinde bulunduğu dünyanın gizemlerini ortaya çıkartmaya çalışan Nora kabilesinden Aloy’u yönettiğimiz bu oyun, eşsiz açık dünyası ve hikayesindeki gizem unsuru ile ön plana çıkmayı başarıyor. İndirim 30 Nisan tarihinde sona erecek.

Dragon’s Dogma: Dark Arisen – 114 TL yerine 49 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (25-2 Mayıs)

Kendi karakterinizi oluşturup dokuz farklı RYO sınıflarından birini seçtikten sonra yanınızdaki üç yoldaşınızın ile Gransys’in açık dünyasına atladığınız Dark Arisen, size fantastik dünyalarda epik bir maceraya sürüklüyor. Fantastik canavarların üstesinden gelmek için kılıcınızı, yayınızı veya büyü kullanmak ise tamamen size kalmış. İndirim 9 Mayıs tarihinde sona erecek.

RESIDENT EVIL 2 – 179 TL yerine 84 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (25-2 Mayıs)

İlk olarak 1998 yılında çıkış yapan ve aradan geçen yıllar sonra özüne sadık kalarak günümüz oyun grafikleri ve oynayışına uygun şekilde tasarlanan, tabiri caizse yepyeni bir oyun olarak karşımıza çıkan Resident Evil 2, Leon Kennedy ve Claire Redfield’ın zombilerin istila ettiği Raccoon City’deki korku dolu maceralarını konu alıyor. İndirim 30 Nisan tarihinde sona erecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı