Oyun

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (29-7 Mart)

Tıpkı Steam gibi sık sık yaptığı güzel indirimlerle oyuncuları bir an olsun bile oyunsuz bırakmayan PS Store’un öne çıkan oyunlarına birlikte göz atalım. Her Playstation sahibinin deneyim etmesini gerektiğini düşündüğümüz 5 oyunu sunduğu tecrübe, hikaye, oynayış elementleri ve fiyatı açısından sizler için seçtik.

Days Gone – 429 TL yerine 134 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (29-7 Mart)

Çıktığı zaman eleştirmenlerden teknik sorunlar yüzünden yerden yere vurulan fakat oyuncular tarafından oldukça benimsenen ve sevilen Days Gone, salgın sonucu mahvolmuş ve Kaçık adı verilen zombilerin kaynadığı bir dünyada ödül avcısı Deacon St. John’ın dramatik hikayesini konu alıyor. Motoru, ona geçmiş günleri hatırlatan deri ceketi ve şapkasıyla Deacon, bir yandan harap olmuş ve kendisinden sevdiği kadını almış bir dünyada hayatta çalışıp geçmişi geride bırakmaya çalışırken, diğer yandan da Kaçık sürüleriyle adrenalinin doruklarına ulaştığı mücadelelere girişecek. Eğer PS4 sahibiyseniz, Days Gone denemeniz gereken oyunlardan biri. İndirim 5 Mart tarihinde son bulacak.

Red Dead Redemption 2 – 699 TL yerine 159 TL    

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (29-7 Mart)

Rockstar Games’ın çıkardığı en son oyun unvanını taşıyan ve bizleri Vahşi Batı’nın ölüp yerini modern yeni dünyaya bıraktığı yıllara, 1899’a, götüren Red Dead Redemption 2, yeni dünyada eski değerleri yaşatmaya çalışan ve çevresinde gelişen değişikliklere elinden geldiğince ayak uydurmaya çalışan kanun kaçağı Arthur Morgan’ın hikayesini konu alıyor. İlk oyunda dağıldığını anladığımız Van der Linde çetesinin son günlerini işleyen Red Dead Redemption 2 yavaş başlayıp hikayesiyle oyuncuları etkilemeyi başaran yapımlardan biri oluyor. İndirim 5 Mart tarihinde son bulacak.

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition – 219 TL yerine 64 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (29-7 Mart)

Artık Witcher’ı anlatmaya gerek yok sanırım çünkü hem üçüncü oyun The Wild Hunt’ın başarısı hem de geçtiğimiz sene sonunda Netflix’de yayınlanan dizisiyle popüler kültür olma yolunda adımlar atan The Witcher 3: Wild Hunt GOTY içerisinde ana oyun ile birlikte Hearts of Stone ve en az ana oyun kadar dolu olan Blood and Wine genişleme paketlerini içeriyor. Geralt of Rivia’nın yüz saati gecik macerası her oyuncunun tecrübe etmesi gereken bir macera. İndirim 5 Mart tarihinde son bulacak.

RESIDENT EVIL 2 – 179 TL yerine 84 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (29-7 Mart)

İlk olarak 1998 yılında çıkış yapan ve seneler sonra özüne sadık kalarak modern oyun grafikleri ve oynayışına uygun şekilde tasarlanan, tabiri caizse yepyeni bir oyun olarak karşımıza çıkan Resident Evil 2, Leon Kennedy ve Claire Redfield’ın zombilerin istila ettiği Raccoon City’deki gergin maceralarını konu alıyor. İndirim 7 Mart tarihinde son bulacak.

Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition – 259 TL yerine 77,70 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (29-7 Mart)

2013 yılında seriyi resetleyen Square Enix’in üçüncü Tomb Raider oyununda Lara Croft’un macerası kaldığı yerden devam ediyor. Balta girmemiş ormanlardan sular altındaki derin tünellere, derin tünellerden antik tapınaklara ve keşfedilmeyi beklenen gizli şehirlere uzanan Lara’nın macerası yine aksiyon dolu bir şekilde karşımıza çıkıyor. İndirim 5 Mart tarihinde son bulacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı