Oyun

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (30 Mayıs-6 Haziran)

Tıpkı Steam gibi sık sık yaptığı güzel indirimlerle oyuncuları bir an olsun bile oyunsuz bırakmayan PS Store’un öne çıkan oyunlarına birlikte göz atalım. Her Playstation sahibinin deneyim etmesini gerektiğini düşündüğümüz 4 oyunu sunduğu tecrübe, hikaye, oynayış elementleri ve fiyatı açısından sizler için seçtik.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – 134 TL yerine 23 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (30-6 Haziran)

Hideo Kojima’nın son Metal Gear oyunu olma özelliği taşıyan Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, bizleri serinin diğer oyunlarının öncesine götürüyor. 1984 yılında soğuk savaş ve nükleer silah küresel krizi tüm hızıyla artmaya devam ederken, intikam peşinde koşan Snake ile kendimize Mother Base’de operasyon yapacak olan bir özel ordu kurarak XOF’un peşine düşeceğiz. İndirim 11 Haziran tarihinde son bulacak.

Ken Follet’ten Bir Katedralin Öyküsü – 179 TL yerine 64 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (30-6 Haziran)

Bir Katedralin Öyküsü romanının oyuna uyarlanması olarak karşımıza çıkan Ken Follett’s The Pillars of the Earth uzun süren hikayeli oyun arayan kullanıcılar tam da aradığı oyun olabilir. 12. Yüzyıl İngiltere’sinde geçen oyun birçok karakterin hikayesini konu alıyor ve kitaptan farklı olarak karakterlerin hikayesini yaptığımız seçimlerle değiştirebiliyoruz. İndirim 11 Haziran tarihinde son bulacak.

The Order: 1886 – 179 TL yerine 49 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (30-6 Haziran)

Londra’nın en seçkin Şövalye birliğinin önemli üyelerinden biri olan Sör Galahad’ı kontrol ettiğimiz oyunda, tarihin derinlerinden bu yana varlığını sürdüren kadim bir düşmana karşı savaşıyoruz. Asırlar boyu süren bir savaşın ortasında olduğumuz oyunda karanlık bir Londra’da sürükleyici bir hikaye ile tarihin en karanlık sırlarından birini açığa çıkartmaya çalışacağız. Grafikleriyle oldukça dikkat çeken yapımın tek zayıf yönü kısa sayılabilecek oynanış süresi. İndirim 11 Haziran tarihinde son bulacak.

Mirror’s Edge Catalyst – 84 TL yerine 21 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (30-6 Haziran)

Parkur oyunu denildiğinde akla gelen ilk oyun olan Mirror’s Edge oyununun devam oyunu olan Mirror’s Edge Catalyst’i hala oynamadıysanız bir şans verin deriz. Tekradan Faith’in kontrolünü aldığımız oyunda dışarıdan harika gözüken bir şehrin ardındaki karanlık sırrı ortaya çıkarmak için yine çatılardan çatılara atlayacak, gökdelenlerden aşağıya kayacağız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı