Oyun

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (7-14 Mart)

Tıpkı Steam gibi sık sık yaptığı güzel indirimlerle oyuncuları bir an olsun bile oyunsuz bırakmayan PS Store’un öne çıkan oyunlarına birlikte göz atalım. Her Playstation sahibinin deneyim etmesini gerektiğini düşündüğümüz 5 oyunu sunduğu tecrübe, hikaye, oynayış elementleri ve fiyatı açısından sizler için seçtik.

Not: Eğer PS Pus sahibi iseniz indirimli fiyatlara ek olarak %25 fazladan indirim ile bu oyunlara sahip olabilirsiniz.

Uncharted: The Nathan Drake Collection – 84 TL yerine 63 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (7-14 Mart)

İçerisinde Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves ve Uncharted 3: Drake’s Deception oyunlarını içeren The Nathan Drake Collection, hırsızlığa küçük yaşta başladıktan sonra büyüdükçe gözünü daha büyük hedeflere kestiren Nathan’ın hikayesi Francis Drake’in mezarını bulmasıyla başlar. Her yeni oyunuyla bizleri yepyeni mekanlara daha tehlikeli hazinelerin peşinden sürükleyen üç oyunun da en iyi yaptığı şey bitmek bilmeyen aksiyonu. Nathan Drake ile kendinizi karla altında kalmış bir dağın uçurumundan aşağı sarkan trene tırmanırken, keşfedilmemiş antik bir şehirde bulmacalar çözerken veya çöle doğru çakılmakta olan bir kargo uçağından atlarken bulabilirsiniz. İndirim 19 Mart tarihinde son bulacak.

God of War – 199 TL yerine 95,20 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (7-14 Mart)

Kratos, Zeus’un önceleri hüküm sürdüğü Olimpos Dağı’nın zirvesinden, Odin ve evlatlarının koruması altında olan İskandinavya topraklarına değişmiş bir adam olarak ayak basar. Bilinmedik bu diyarlarda ikinci kez baba olan Kratos, geçmişinin acılarını taşımaya devam eden tecrübeli bir adam olarak, İskandinavya topraklarının en yüksek zirvesine oğlu Atreus ile birlikte kişisel bir yolculuğa çıkar. Baba oğlun çıktığı bu tehlikelerle dolu macera her PS4 sahibinin muhakkak tecrübe etmesi gereken bir yapım. İndirim 19 Mart tarihinde son bulacak.

Horizon Zero Dawn Complete Edition – 84 TL yerine 67,20 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (7-14 Mart)

Kıyamet sonrası robotik makineler tarafından ele geçirilmiş bir dünyada insanlar tekrar ilkel hayata geri dönerek kabilelere ayrılmıştır. İçinde bulunduğu dünyanın gizemlerini ortaya çıkartmaya çalışan Nora kabilesinden Aloy’u yönettiğimiz bu oyun, eşsiz açık dünyası ve hikayesindeki gizem unsuru ile ön plana çıkmayı başarıyor. İndirim 19 Mart tarihinde son bulacak.

DARK SOULS III: Deluxe Edition – 299 TL yerine 64 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (7-14 Mart)

İlk olarak Demon Souls oyunu ile kendine özgü bir tür yaratan Dark Souls serisinin son halkasında yine bol bol öleceksiniz. Bir kez daha ateşin söndüğü karanlık bir dünyada çok daha kudretli ve acımasız düşmanlara karşı savaşacağınız DARK SOULS™ III – Deluxe Edition içerisinde ana oyun ve çıkmış tüm ek paketler mevcut. İndirim 19 Mart tarihinde son bulacak.

Fallout 4 – 84 TL yerine 58,80 TL

PS Store’da Kaçırılmayacak İndirimler (7-14 Mart)

Kıyamet sonrası oyun denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Fallout serisinin beşinci oyunu olan Fallout 4, basitleşen diyalog ve yetenek sistemi yüzünden oyunculardan bolca eleştiri alsa da, ön plana çıkardığı açık dünyası, hikayesi ve seriye yeni bir soluk getiren Base Build (Üs kurma) sistemi ile oyuncuları yine ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Savaş öncesi atılan ilk nükleer bombalardan birine şahit olduğumuz oyunun ayrıca mod desteği de mevcut. İndirim 19 Mart tarihinde son bulacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı