Oyun

Ps4 Oyunlarını Telefonumdan Nasıl Oynarım?

Telefon oyunları son zamanlarda çok fazla artış göstermiştir. Hatta bilgisayar oyunları da telefonlara taşınmaya başlamıştır. PS4 oyunları bunlardan taşınan oyunlardandır. Bu oyunları telefona taşımanın yolunu sizlere anlatacağız. Öncelikle akıllı telefon ya da android telefonların PlayStation oynama işleminizin sağlanabilmesi için akıllı telefon cihazlarınızın farklılık gösterebileceği gibi uygulamalar indirmeniz gerekmektedir.

Eğer Samsung, Huawei, Xiaomi gibi android cihazlara sahipseniz PlayStation oyunu oynamak için steam link ile uygulama indirmeniz gerekmektedir. PS4 oyunları uygulamayı indirdikten sonra ilk tercih cihaz mağazasında yapılacaktır. Daha sonra ise indirme işleminizi tamamlayarak indirmiş olduğunuz uygulamayı çalıştırmanız gerekmektedir. PS4 oyunu ekranınızda görünecektir. Oyuna başla diyerek oyunumuzu oynamaya başlayabilirsiniz.

PS4 Oyunu Nedir?

PS4 oyunu olarak bilinen oyunun tam anlamıyla ne olduğu konusunda sizlere birkaç bilgi vereceğiz. Oyun PlayStation olarak adlandırılan bir oyundur. Aynı zamanda oyunun bilgisayar, tablet ve cep telefonlarından oynanabileceğini de belirtmek isteriz. PS4 oyunu tam olarak şu şekilde ifade edilebilir. Bu oyun savaş oyunu olarak oynanan ve gençlerin ve çocukların oldukça ilgisini çeken bir oyundur.

Önceden sadece bilgisayarlardan oynanabilen bu oyun şu anda cep telefonlarından da oynana bilmektedir. Bu nedenle oyunları teknolojinin gelişimi ile birlikte tablet ve cep telefonlarından da indirerek oynayabilirsiniz. Peki PS4 oyunu sadece indirebilmek için telefonunuzun markasına uygun bir uygulama indirmeniz gerekmektedir. İşte bu indirme işlemleri için yazımızı okumaya devam edin.

PS4 Oyunu Cep Telefonlarına İndirme

Son yıllarda teknolojinin artması ile birlikte bilgisayarlarda oynanabilen oyunlar artık cep telefonlarından da rahatlıkla oynanabilmektedir. PS4 oyunu cep telefonlarına indirme işlemi telefonunuzun markasına göre değişkenlik gösterecektir. Örneğin android telefonlar için indirilmesi gereken uygulamalar farklıdır. Ya da IOS için indireceğiniz uyum uygulaması farklı olacaktır.

PS4 oyunu oynamayı cep telefonundan oynamayı düşünenler için telefonun zarar görmemesi adına bazı uygulamaları indirerek indirme işlemini doğru bir şekilde yapıp telefonumu zarar görmemesi adına oyunu kaliteli bir şekilde indirmeleri gerekmektedir. Böylelikle indirdiğiniz oyun cep telefonunuza zarar vermeyecektir. Böyle oyunlar yer olarak büyük bir yer kapladığı için telefonlara zarar verebilmektedir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı