Oyun

PS5 ve Series X’in Çıkış Oyunu Sızdırılmış Olabilir

Bir Reddit kullanıcısı, sene sonunda çıkış yapması planlanan PS5 ve Xbox Series X’in çıkış oyununa dair sızdırıldığını iddia ettiği bazı bilgiler paylaştı. Forum kullanıcısının dediklerine göre EA Games’in sevilen markasının bir sonraki oyunu yeni nesilde deneyim edeceğimiz ilk oyunlardan olabilir.

Yeni nesil konsolların özellikleri ve konsollara çıkacak olan oyunlar hakkındaki söylentiler çığ misali büyümeye devam ediyor. Bir kısım oyuncu PS5’in mi yoksa Xbox Series X’in mi daha iyi olacağını tartışırken, UFC 4 gibi oyunlar her iki konsola da çıkış yapmayı hedefliyor. Konsolların gücü hakkındaki tartışmalara rağmen sızdırılan bilgilere bakılırsa EA’in sevilen oyunu konsollar arasında bir ayrım yapmayacak gibi duruyor.

PS5 ve Series X’in Çıkış Oyunu Sızdırılmış Olabilir
UFC 3

Hem Playstation’ın hem de Xbox’ın her yeni nesilde kendilerine başarılı olmaları sadık hayranları sevindirmiş ve konsola özel oyunlar yaparak henüz konsol ile tanışmamış insanları etkilemeye çalışmıştır. Yeni nesil konsollar çıkış yapmadan önce bazı iddialar iki konsola da çıkışta aynı oyunların çıkmayacağı yönündeydi fakat gelen yeni bir sızıntıya göre sevilen dövüş oyunu UFC’nin yeni oyunu geleneği bozmayarak iki konsola da çıkış yapacak gibi duruyor. Bu haber serinin hayranları için sevindirici olsa da beraberinde bazı soru işaretleri de getirdi.

UFC 4 PS5 ve Xbox Series X’e gelebilir

Sızıntıyı yapana BannerIdk isimli Reddit kullanıcısı UFC 4’ün hem PS5 hem de Xbox Series X’in çıkış oyunu olacağını öne sürdü. Forum kullanıcısı bununla kalmayıp yeni oyun hakkında da bazı bilgiler paylaştı. Dediklerine göre yeni UFC oyunu bir önceki oyunun estetik özellikleri geliştirmesinin ardından içerikleri zenginleştirmeye odaklanacakmış. Tam bu noktada forumdaki tartışmada yer alan bazı oyuncular bir başka başarılı boks oyunu olan Fight Night oyununa bazı bazı tahminler yürütse de, markanın haklarını elinde bulunduran Electronic Arts tarafından böyle bir hamlenin gelmesi neredeyse imkansıza yakın.

PS5 ve Series X’in Çıkış Oyunu Sızdırılmış Olabilir
UFC 3

Serinin bir önceki oyunu olan UFC 3 her ne kadar başarılı bir oyun olsa da inceleme notları birazcık karışıktı. Kariyer modunda bazı eksikliklerin olması ve dövüş mekaniklerinin bazı geliştirmelerin yapılması gerektiğini savunan hayranlar, eğer bu sızıntı ve yeni oyunun içerikleri zenginleştireceğine dair bilgi doğruysa istediklerini UFC 4’de elde edecekler gibi duruyor. Daha detaylı bir kariyer modu ve daha fazla hareket özgürlüğü sağlayabilecek yeni oyun şimdiden serinin hayranlarını yeni nesil için heyecanlandırmaya başladı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı