Oyun

PS5 Logo İle İlgili Açıklama Yaptı!

PS5 ile ilgili çalışmalar yapılırken insanlar uzun süredir söz konusu cihazı merak ediyordu. Nihayet Sony bu konuda bir açıklama yaptı!

Sony tarafından üretilen PS5, uzun bir süredir bekleniyor ve bu cihaz ile ilgili insanlar gerçekten büyük bir sevgi içerisinde. Bu yüzden de yapılacak olan her çalışmayı ve beklentiyi kendine has bir dilde organize ediyor diyebiliriz. Bu anlamdan bakarsanız, Sony gerçekten geniş bir dilde hizmet sunuyor ve insanların kullanımına da özgün bir seçenek ile yaklaşıyor. Bizim önerimiz, biraz daha PS5 modundan ön plana çıkarılan seçenekleri sizlere sunmak üzerine olduğu için, geleneksel farklılıkları ve yenilikleri de bu aşamalar ile kullanmanız üzerine olacak.

Takvimlerin 7 ocak tarihini sunması ile birlikte artık bazı şeyler tanıtılmaya başlandı. Sony özellikle uzun süredir koruduğu suskunluğunu bu konuda ön plana çıkardı ve Las Vegas üzerinde düzenlenen yeni etkinlikte 10 Ocak Ces 2020 fuarında sunumu yapılacak.

PS4 Satış sayısı açıklandı!

Yapılan çalışmalara göre PS4 satış sayısı açıklandı ve bu sayıya göre insanların isteklerine dair farklı bir çalışma ve beklenti oluşturuluyor. Toplamda 1.15 Milyar adet PS4 satışının yapıldığını açıklayan Sony, bu konuya dair geniş bir çalışma üretiyor ve özelliklerine göre de farklı bir ilerleme oluşturuyor. 103 Milyon aylık ps plus üyesi olduğu da söyleniyor aynı zamanda. Geniş bir liste ile geniş bir yapıda hizmet sunulan bu çalbışmalarda söylenecek çok fazla şey var aslında.

Markaların büyük bir beğeni toplaması ve insanların isteklerine dair genel bir çalışma sunulması açısından sizler de kendinize dair çözümlerin hepsini online olarak kullanabilir ve incelemeye başlayabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı