Oyun

PUBG Konsol Oyuncularına Hediye Vereceğini Açıkladı

Battle Royale oyun türü denilince akla gelen ilk oyunlardan birisi olan PUBG konsol oyunlarına ufak bir hediye verecek.

PlayerUnknown’s Battlegrounds ya da en çok bilinen adıyla PUBG, korona virüs günlerinde oyuncuların karşısına güzel bir hediye ile çıktı. PUBG tarafından yapılan açıklamada oyunun konsol sürümüne giriş yapan kullanıcılara küçük bir hediyenin verileceği belirtildi.

Korona virüs salgını sonrasında evlerine kapanan kullanıcılar vakitlerini oyun oynayarak değerlendiriyor. Dünyanın en çok oynanan oyunlarından birisi olan PUBG Corparation’ın sevilen Battle Royale türü oyunu PUBG oyuncularının karşısına ufak bir hediye ile çıktı.

PUBG internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre, oyuna şu andan itibaren 28 Nisan saat 7:59’a giriş yapan her konsol oyuncusuna ufak bir hediye verilecek. Belirtilen tarihler arasında oyuna giren oyunlar, 20 seviye atlama kuponuna ücretsiz olarak sahip olabilecek.

PUBG, oyuncuların bu kupon ile birlikte daha hızlı bir şekilde seviye atlayacağını ve ödüllerin kilidini açabileceklerini söylüyor. Seviye atlama eşyanızı etkin hale getirmek için lobi menüsü üzerinden Özelleştir > Alet > Vs adımlarını izleyebilirsiniz.

Bir diğer yandan PUBG Survivor Pass 6 24 Nisan 12: 00’de sona ereceği için 20 seviye atlama kuponunun Sezon 7 başlayana kadar kullanılamayacağı aktarılıyor. 100. Seviyeye yakın olan oyuncuların seviye atlama kuponunu gelecek sezona daha hızlı bir başlangıç yapabilmek için kullanılabileceğini belirten PUBG, oyuncuları yeni sezonda yepyeni içeriklerin beklediğini belirtiyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı