Oyun

Pubg Lite Nasıl Oynayabilirim?

PUBG oyunu mobil, tabletler, bilgisayarlardan oynanabilen oyunlar arasında yer almaktadır. PUBG oyunu nasıl oynanır konusunda sizlere birkaç bilgi vereceğiz. Bilgisayar sürümünde bütün mekanikler mobil sürüm olarak da geçerli olabilmektedir. PUBG oyunu mobil olarak App Store ve Google Play Store de mobil cihazınızı indirdikten sonra yapmanız gereken işlemler karakterinizi oluşturarak oyuna dahil olmanızı ve başlamanızdır.

PUBG oyunu önceleri sizlere karışık gelse de daha sonra oyunu kısa sürede çözeceksiniz. Oyuna dahil olduktan sonra sol baş parmağınızla karakterinizi yönlendirerek sağ baş parmağınızla ise silahımızı yönlendirerek oyuna yön verebilirsiniz. PUBG oyunu aynı bilgisayar sürümünde bulunduğu gibi mobil sürümde de takım halinde ya da tek başımıza mücadele verilen bir oyundur. Bilgisayar sürümündeki gibi mobil sürüm farklı harita seçenekleri olarak oyun zevkini artırmaktadır.

PUBG Lite Kimler Oynayabilir?

Bu oyun son zamanlarda yayınlandığı ve piyasaya sürüldüğü andan itibaren yaş farkı gözetmeksizin birçok kullanıcı tarafından oynanan ve PUBG oyunu olarak yaklaşık 2 milyon oyuncuya ulaşan aynı zamanda PUBG oyunu lite olarak da on milyon oyuncuya ulaştığı bilmektedir. Bu proje piyasaya sürüldüğünde bu denli ilgi göreceği tam olarak bilmiyordu.

Normal PUBG oyunu oynayanlar ise mavi kan nasıl yapılır olarak bilmiyorlarsa konu hakkında oyun oynayarak alabilirler. PUBG oyunu gerçeği yansıtabilen ve savaş oyunu olarak gerçekten başarılı oyunlardan bir tanesi olarak oyun severlerin bir oyundur. Bu nedenle bu yaş farkı gözetmeksizin herkes oynayabiliyor. Fakat bizim Önerimiz 15 yaşından küçükler bu oyunu çok fazla oynamamasıdır.

PUBG Türkiye’ye Ne Zaman Geldi?

PUBG tüm dünyada ve mobil olarak yaklaşık 10 milyon oyuncu ulaşan bir oyundur. PUBG oyunu Türkiye ne zaman geldi bu konu hakkında çok fazla soru vardır. Dünyada milyonlarca oyuncunun oynamış olduğu ve Türkiye’de erişime açıldığı zaman ise 9 Mayıs tarihinde PUBG oyunu Türkiye’de süreciyle başlamıştır.

Daha sonra ise, 21-22 mayıs tarihleri arasında ön indirme işlemini açılmıştır. Ön kayıt süreçlerinden sonra ise PUBG oyunu büyük bir ilgi görerek oynanmaya başlamıştır. Tam 300.000’den fazla oyun severin oynamış olduğu yaptırmış olduğu bir oyun olarak kendini göstermiştir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı