Oyun

PUBG Mobile 10. Sezonu Neler Sunacak?

Mobil cihazlarda en çok oynanan oyunların başında gelen PUBG Mobile her geçen gün daha fazla kişi tarafından oynanıyor. PUBG Mobile’ın 9. Sezonunu bitimine az bir süre kala PUBG Mobile 10. Sezonu neler sunacak sorusunun cevap merak edilmeye başlandı. 

9. Sezonunun 7 Kasım tarihi itibariyle sona erecek olan PUBG Mobile’ın yeni sezonunda neler sunacağı oyuncular tarafından merak ediliyor. 10 sezonunun çıkmasına az bir süre kala PUBG Mobile’ın yeni sezonda sunacağı bazı yenilikler ortaya çıktı. 

PC ve konsol tarafında çok oynanan PUBG 2017 yılı içerisinde PUBG Mobile sürümü ile birlikte mobil cihazlara da gelmişti. Mobil cihaz kullanıcılarının oynadığı oyunların başında gelen PUBG Mobile’ın 9. Sezonu 7 Kasım tarihinde sona eriyor. Oyun 9. Sezonunu ardında 10. Sezona geçiş yapacak. Oyunun yapımcısı olan Tencent PUBG Mobile’ın 10. Sezonu ile ilgili resmi bir açıklama yapmamış olsa da oyunun yeni sezonuna dair ilk bilgiler gelmeye başladı. 

PUBG Mobile 10. Sezon

PUBG Mobile oyunu ile ilgili geçtiğimiz dönemde de bazı sızıntıları paylaşan Mr. Ghost Gaming, YouTube kanalı üzerinden PUBG Mobile 10. Sezonuna dair yeni bilgiler paylaştı. Paylaşılan bilgilere göre PUBG Mobile 10. Sezonu ile birlikte oyunculara yeni kıyafetler, yeni ifadeler, yeni silah kaplamaları, yeni temalar ve yeni silahlar sunulacak. İşte PUBG Mobile 10. Sezonuna dair ilk bilgiler. 

PUBG Mobile 10. Sezon Teması

PUBG Mobile 10. Sezonunda oyunun teması Afrika’nın çölleri olacak. Oyunun yeni teması özellikle Miramar haritasında kendini gösterecek. 

Yeni Kostüm Seçenekleri

PUBG Mobile’a gelecek olan yeni sezon ile birlikte oyuncular yeni kostümlere sahip olacak. Oyuna eklenecek olan bu kostümler karaktere tarihi bir doku katarken bazı kostümler ise uzay çağını işaret ediyor.

Yepyeni İfadeler

Oyuncuların kendini oyunda daha iyi ifade edebilmeleri için PUBG Mobile’a yeni ifadeler eklenecek. 

Yeni Silah 

Sızıntılarda PUBG Mobile’a yeni sezon ile birlikte eklenecek ilk silah ortaya çıktı. MP5K isimli silah 9 mm’lik mermi kullanacak. Vikendi haritasında bulunacak olan yeni silah hali hazırdaki Vector silahına göre daha fazla hasar verecek. 

Oyuna eklenecek diğer eşyaları görmek için yazımızın sonundaki videoyu izleyebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı