Oyun

PUBG Mobile 4.2 Güncellemesi Beklenen Özellikleri Getiriyor

Popüler olarak oynanan PUBG The Player Unknown’s Battlegrounds, oyunun test sunucuları üzerinde uzun süredir beklenen yeni özellikler güncellemesi başlattı. Haftalar önce, oyun geliştiricisi PUBG Corp. yeni güncellenmiş versiyonu ile şimdiye kadarki en büyük yamalarından birinde yeni sezonuyla çıktı. Bununla birlikte, bu sefer yama da kullanıcı beklentilerini ön plana çıkarttı.

Bu yama içerisine doğal hava şartları ve gerçeklik katan hava durumları katıldı. Bu harita, gün içinde havanın değişeceği ve bulutlu, sisli, hafif yağmurlu veya fırtınalı olmak üzere değişebileceği durumları gösteriyor. Değişikliklerin yapıldığı hava, bir oyuncunun ne kadar görebileceğini veya duyabileceğini değiştiren farklı türde görsellere ve seslere sahip olacak.

En yeni sürüm 4.2 güncellemesi, araç motorlarını açıp kapama yeteneğine sahip. Kulağa çok mantıklı gelmesede, motorlar bazen açık ve kapalı kalabilir. Oyun bir sürpriz unsuru olduğundan, koşmaya devam eden bir kişi arabalı oyuncunun saklandığı yere ölü bir hediye olabilir. Benzer şekilde, bir aracı düşman olarak yem olarak çalıştıracak bir kişi, tuzak kurmak için iyi bir hamle yapmış olacaktır.

Oyun kurucu ayrıca nişan almayı hedef alanın aydınlık arka planlarda görülme biçiminde birkaç değişiklik yaptı. Bu, bir oyuncu gökyüzünü, gri bir dağı veya Vikendi’nin karlarını hedeflediğinde, artık nereye nişan alacağını izlemeyeceği anlamına gelir.

PUBG yaması 4.2 şu anda oyunun test sunucusunda mevcut. Bununla birlikte, ne zaman test yapıldığında, bu yama canlı sunuculara orada olacaktır. Bu arada şirket, Erangel 2.0 haritasını yenilemek için çalıştığını açıkladı ve bu da onu PUBG PC’nin Erangel haritasına benzetecektir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı