Oyun

PUBG Mobile Unfortunately Stopped Hata Çözümü

Son zamanlarda sıklıkla oynana ve oldukça popüler bir oyun olan Pubg, backend tarafında bir çok hata barındırmaktadır. Bu hatalar arasında ağ kodu hatası olarak bilinen hata çok sık yaşanmaktadır. Ağ kodu hatası sonucunda oyunda gecikmeler buglar ve laglar oluşmaktadır. Bu yaygın hatanın yanı sıra unfortunately stopped hatası son zamanlarda çok sık karşımıza çıkmaya başladı. Hatanın sebebi araştırıldığında önbelleğin tam randımanlı bir şekilde çalışmamasından kaynaklı bir sorun doğmaktadır. Aynı zamanda ram yetersizliği de bu hatanın temel sebepleri arasında yer alır. İşletim sistemi güncellenmeyen bazı eski cihazlarda da bu hataya rastlanmaya başlamıştır.

Unfortunately Stopped Çözümü

Telefonu Resetlemek, Yeniden Başlatmak

Akıllı telefon kullananlar tarafından sık uygulanan bir yöntem olan reset atmak telefonda oluşan bir çok sorunu çözer. Reset atmak için güç düğmesine basılı tutup yeniden başlat seçeneği seçile bilir. Telefonun açılması ile oyunu tekrardan başlata bilirsiniz.

Önbellek Temizliği

Cihaz ön bellek temizliği yapmak performansını doğrudan etkileyen bir işlemdir. İşlem hızını arttırmak ve hızlı sonuç sunmak için akıllı cihazlar bir çok işlemi ön bellekte depolar. Ön bellekte depolanan işler bir süre dolar ve şişme yapar. Bu şişme sonucunda ön bellek temizliği yapmak cihazınızı rahatlatır ve pubg unfortunately stopped hatasının çözümü olabilir. Android cihazlarda ayarlar sekmesinden ön bellek temizliği yapabilirsiniz.

Uygulamayı Tekrar Yüklemek

Bazı sebeplerden dolayı telefonunuz güncelleme alamamış veya kurulu olan bir uygulamanın bazı dosyaları bozulmuş olabilir. Bunun sonucunda pubg uygulaması hata verecektir. Bu hatalar arasında unfortunately stopped hatası vardır. Bu hatayı verdiğinde uygulamayı silip tekrar yüklemek, bozulan dosyaları onarmanızı ve alamadığınız güncelleştirmeleri almanızı sağlar. Sorun çözümü için denenmesi gereken bir çözüm yoludur.

Pubg Oyun Onarım Düğmesi

Bu düğme ile oyunda yaşadığınız problemleri fixleye bilirsiniz. Oyunun çok fazla sorun çıkartması durumunda oyun geliştiricisi tarafından eklenen özellik Pubg Onar yaşanan sorunları çözmektedir.

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı