Oyun

PUBG Mobile’de Öldüren Hatalar!

PUBG Mobile oynamak için ayırdığınız zamanın da daha eğlenceli bir zaman olmasını ister misiniz? Bu haberimiz de özellikle yeni oyuncular tarafından yapılan yanlışlara yer verdik. Burada yer kaplayan yanlışları yapmayan kişiler kazanıyor!

Herkes PUBG Mobile’da yanlış yapıyor. Hiç kimse bu oyuna profesyonel bir kişi olarak oynamadı. Sinir atmak adına kendisine vakit ayırdığınız PUBG Mobile’da sürekli bir şekilde ölmek moralimizi bozuyor.

Bu yazı, ilk haberimizin devamı niteliğindedir. Dilerseniz bu sefer en iyi taktikler konusunda yapılmaması gerekenlere odaklanalım.

Eğlenceli bir şekilde PUBG Mobile Oynamak İçin Hileler

“Yapılmaması gereken yanlışlar da bir hile olarak görebilirsiniz. Fakat bazen yapılmaması gereken hileler de farkında olmak gerekiyor. Bu süreçte yeni oyuncuların en çok yaptığı ilk yanlışlardan bahsedelim: Ölmekten çok normal.

Eğer bu dünya da yeniyseniz kesinlikle hayatınızı yok etmekten korkmamalısınız. Siz bu arada bir öğrencisiniz. Unutmayın ki bugün en güzel olarak hikayeler oyuncular, sizden çok büyük fazla yanlış yaptı. Onları bu sırada getiren faktör ölümden korkmamaktı.

PUBG Mobile’ı öğrenmek için güncel stratejileri denemekten korkmayın. 10 tane strateji deneyip hepsinde olumsuz olabilirsiniz. Kendinizi yanlışlarınızdan ders alarak geliştirebilirsiniz. Bu olaydan ötürü ölmeyi göze alın.

Başarısızlıklarınızı gözlemleyin ve neden öldüğünüzü bulun. Böylece yaptığınız bir yanlışı bir daha tekrar etmezsiniz ve ölmezsiniz. PUBG Mobile’da en iyilerin arasında bulunmam istiyorsanız kendi hilelerinizi bulmalısınız.

Sizin için faydalı olan taktiklerinizi bir kenara yazmayı deneyin. Bu hileler her maçta eksiksiz bir şekilde yapmaya çalışın. Buna ek olarak planladığınız planların başarı oranlarını tespit edin. Karşılaşma bitene kadar çimlerde saklanmayın.

Düzenli bir şekilde hızlı yapmanın sizi mükemmelleştireceğini söyleyebiliriz. Yeni bir oyuncunun ilk amacı tecrübe edinmek olmalıdır. Maç kazanmayı başarmadan önce öğrenmeyi başarınız.

PUBG Mobile’da bulunan silahlar tıpkı bir maden gibidir. Gerekli ve geçerli bir anda yapılmadığı takdirde hiçbir işe yaramaz. İnsanlardan mesafeli durarak bu silahları kullanmayı öğrenmek sadece bir düşüncedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı