Oyun

PUBG Mobile’ın Yepyeni Deneyim Kazandıracak’Gizemli Orman’ Modu Yayınlandı!

PUBG Mobile’ın bir süredir beklenen Gizemli Orman modu nihayet yayınlandı. Sadece Sanhok haritasında deneyimlenebilen Gizemli Orman, oyunculara sunduğu totemlerle oyuna büyük yenilikler kazandırıyor.

PUBG Mobile, mobil oyun severlerin ilgisine karşılık verebilmek için sürekli olarak güncelleniyor ve oyun şimdi, “Gizemli Orman” olarak isimlendirilen ve bir süredir heyecanla beklenen bir mod kazandı.

PUBG Mobile’ın popüler haritalarından bir tanesi olan Sanhok, eklenen Gizemli Orman efekti ve battle royal deneyimini bir değişik noktaya taşıyor.

Sanhok görselin de eklenen Gizemli Orman, tarifsiz bir PUBG Mobile deneyimi sunacak.

PUBG MOBILE, yoğun ve engebeli orman haritası Sanhok için yepyeni özellikleri, “Gizemli Orman” güncellemesi ile sunuyor. Orman temalı güncellemeyle birlikte, halihazırda yoğun olan savaş alanına çok eğlenceli yeni bir deneyim ekleniyor.

PUBG Mobile oyuncuları, Sanhok haritasını seçtiklerinde Gizemli Orman’a şans eseri girecekler. Bu moda giriş yapan oyuncular, harita içerisinde bazı totemler görecekler. Bu totemler, oyunculara değişik yetenekler getirecek. Oyuncular da bu yetenekleri kullanarak hayatta kalan son kişi olmaya çalışacaklar. Peki değişik Orman modunda ne gibi yetenekler bulunacak?

Oyuncular, Gizemli Orman modunda güç, strateji ve koruma totemlerini kullanacaklar. Bu sayede bazı oyuncular özel stratejilere sahip olma imkanı yakalarken bazı oyuncular ise fazladan güce sahip olacaklar. Koruma alışıklıkları ise oyuncuların kask, yelek bir de sağlık düzeltmelerin de katkı sağlayacak. Üstelik Gizemli Orman, oyunculara daha farklı yenilikler de sunacak.

PUBG Mobile’ın Gizemli Orman modunda ki yeni özelliklerden bir tanesi sıcak hava balonu. Bu hava aracını bulacak olan oyuncular, sıcak hava balonuyla haritanın yükseklerine çıkacak ve çevrede neler olduğunu görme imkanı yakalayacaklar. Bu da PUBG Mobile oyuncularına büyük avantajlar sağlayacak.

Orman Yemeği – Özel bir meyveartık Sanhok’ta yetişiyor ve bu meyveyi toplayıp tüketenlerin mistik etkilere maruz kalma şansı var. Farklı Güçlendirmeler ve Zayıflıklar sonucunda Air Drop’ları hissetme, Sağlık veya Enerji yenileme ya da baş dönmesi gibi etkiler yaşanabiliyor.

• Sıcak Hava Balonları – Bu tamamen yeni araç sayesinde oyuncular gökyüzüne çıkabilecek ve savaş alanın görebilecekler.

Sanhok haritasına gelen orman güncellemesi, birçok yeni özelliklerin ortaya çıktığı Miramar kum fırtınasının ardından sunuluyor. PUBG MOBILE App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

PUBG Mobile’ın Gizemli Orman modunda ki başka bir yenilik ise “Orman Yemeği”. Orman Yemeği aslında oyuna farklı bir hava katacak. Çünkü sadece bu oyun modunda yenebilecek olan bir meyve, oyunculara kimi zaman olumlu kimi zaman da olumsuz yetenekler kazandıracak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı