Oyun

Pubg Oynamayanlarda Oyuna Katılacak!

Dünyanın en gözde oyunlarından PUBG devamlı olarak gelişmeye değişim göstermeye devam ediyor. Bu 7.2 güncelleme ile gelen “Dereceli Mod” yeniliği şu an ortada.Üreticiden yapılan duyuruya göre PUBG 7.2 güncellemesi, PC, Stadia ve konsollar için artık erişilebilir durumda.

PUBG’nin son sürümü uzun zamandır sabırsızlıkla beklenen Dereceli Modu, pompalı tüfekleri, benzin şişeleri ve oynanıştaki yenilikleri de birlikteliğinde getiriyor.Kırmızı alan yok ve ganimetler her seferinkinden daha hazır bir şekilde oyuncuları sabırsızlıkla bekliyor.

Yeni sürüm 7.2’nin bot rakipleri ortaya çıkardığı ancak botların Dereceli Mod da yer almayacağı dile getiriyor.Dereceli Mod’un sunulmasıyla beraber her silah türünün özelliklerini çoğaltmak için birden fazla ayarlama yapıldığı da söylenildi.En büyük değişikliklerden biri olan pompalı tüfeğin kafa ve uzuv bölgelerine olan arıza giderildi.

Uzun süredir beklenen 0.14 yenilenmesini kavuşan PUBG Mobile, yeni oyun modu ve düzeltmelerle nihayet uygulama dükkanındaki yerini aldı. Yeni oyun modunun inceliklerine geçmeden önce oyunla birlikte iOS ve Android kullanıcıları için belirlenen iki önemli güncelleştirmeden bahsetmek istiyoruz.

iOS kullanıcıları yeni güncellemeyle birlikte arka modda indirme özelliğinle buluştu.Artık iPhone kullanıcıları oyunu arka planda açık tutarak yenileme yapabiliyor.Android oyuncuları içinse Kaynak Yenileme Paketi güncellemeye birlikte edilmiş durumda.

Yükleme paketinin boyutu ufaltılmış.Bu sayede az kullanılan oyun içi aletler oyuncular onları yeniden oynayana kadar Kaynak düzeltme Paketi içinde muhafaza edilebilir.

Bakış açısını değiştirmek için de daha kolay kontroller getirilmiş.Klasik mod, Eğlence modu ve Eğitim Sahası’nda üçüncü kişi maçları bir butonla birinci kişiye dönüştürebiliyorsunuz.Bir de bu yenilenmeyle birlikte oyunda takım arkadaşını yok eden oyuncular şikayet edilirse bu  maç içindeki farklı eylemlerden oyun dışı ediliyor.Yeni düzenleme telefonunuzun uygulama mağazasından sahip olabilirsiniz.Oyun güzel mutlaka deneyin.

Sonuç olarak hedefe ilk ulaşan birlik kazanıyor.Aracınız vurulup yok edilirse o zaman topladığınız puan yok etmiş oluyorsunuz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı