Oyun

“PUBG” Yeni Bir Geliştirme Güncelleme Videosu Gösteriyor

Bazı sağlam PUBG haberleri aldığımızdan bu yana zaman geçti, ancak bugün şirket, oyunun güncel gelişmeleriyle ilgili yepyeni bir video yayınladı. İcra Yapımcısı TS Jang, bu videoda merkezi bir aşamada yer alıyor, doğrudan oyuncularla konuşuyor ve yılın geri kalanında mağazadakilere genel bir bakış atıyor. Bunun bir kısmı, son aylarda birçok insanın şikayet ettiği bir harita olan Erangel’e yönelik bazı iyileştirmeler içeriyor. Haritadan bekleyebileceklerinizin videosunu izlemeden önce, şirkete hem görsel bir elden geçirme hem de birkaç yeni şey eklerken, şirketten biraz daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bu akşam saat 8’de PT’den başlayan oyuncular, mağazadakilere göz atmak için içeri atlayabilirler. Erangel Görsel Güncellemesi, PC Test Sunucularında canlı olacak ve hayranların iyileştirmeleri kontrol etmelerine ve bu yaz daha sonra PC ve konsollarda bulunmadan önce geri bildirimde bulunmalarına olanak sağlayacak. 8 Haziran’a kadar oyuncular PUBG topluluk ortaklarının ev sahipliği yaptığı oturumlara katılarak haritaya atlayabilirler. Bunu takiben, harita genel halk tarafından 11 Haziran’a kadar 20: 00’de erişilebilir durumda olacak. Erken Erişim’den bu yana PUBG’nin önemli bir parçası olan Erangel, yeni bina stilleri, daha gerçekçi manzaralar, yeni / değiştirilmiş alanlar ve daha fazlasını ekleyerek toplulukla birlikte büyümeye devam ediyor.

Her biri yeni içerikler, özellikler ve bir Survivor Geçidi çıkacak olan temalı sezonlarda yıl boyunca PUBG’a ek güncellemeler yapılacaktır. Bir Ledge Grab teknisyeni ve amfibi BDRM gibi araçlar gibi yeni oyun öğeleri oyuna yeni dikey ve su boyutları ekleyecektir. İlerleme sistemlerine odaklanılması, oyun deneyimlerinin birbirine daha yakından bağlanmasını sağlayacaktır. Bu ve diğer yeni özellikler, PUBG oynamak için daha iyi bir zamanın olmadığı anlamına geliyor!

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı