Oyun

PubG Yeni Karakter ve Harita Yayınladı!

Bek çok sezon için yeni karakterler ve oyunlar tanıtan PubG, kendi içinde de vazgeçilmez bir düzen oluşturuyor ve yeni düzenlemelerini de bu şekilde organize ediyor.

Genellikle geliştiricilerinin çok beğenisini alan bu oyun, oyuncular için de önemli bir yere sahip. PlayerUnknown’s Battlegrounds’un beşinci haritası yakında geliyor. Bu sayede işler çok daha etkili ve yenilikçi bir detay ile karşımıza çıkıyor.

Geliştirici PUBG Corp, sosyal medyada başlattığı tanıtımların ardından ‘Karakin’ adlı yeni haritayı kısa bir videoyla tanıttı. Bu tanıtım ile birlikte heyecanlar arttı ve insanlar da kendine has beklentilerini bu oyuna göre ön plana çıkarmaya başladı. Stüdyo, henüz yeni haritanın oyuna nasıl dahil olacağına dair ayrıntı vermedi ancak Karakin, 6. sezon boyunca Vikendi’nin yerini alacak gibi görünüyor.

Gelişimler oyunlarla devam ediyor!

Bakalım bu amaçlar ve aşamalar ne şekilde bir denge ve beklenti yaratacak ve herkes nasıl bir sürece dahil olacak? Karakin, Kuzey Afrika veya Orta Doğu’da yer alıyor gibi görünüyor. Ki bu da yeni bir hikaye demek ve maceranın bu bölgede büyümesi insanların ilgisini daha çok çekiyor. Dağlık bir arazide en az bir küçük köyün ve birkaç mağaranın bulunduğu bir çöl haritası olarak karşımıza çıkıyor ve bu da hikayenin biraz daha köy üzerinde değerlendirildiğini gösteriyor bizlere. Karakin hakkında daha önce gelen sızıntılar,

Sanhok’tan bile daha küçük, 2×2 boyutunda bir harita olduğunu ve tüm binaları tahrip eden ‘Black Zone’ adlı bir mekanik içerdiğini öne sürüyordu ve bu sayede gelişimleri de kendine has olarak kullanıyor ve ön plana çıkarıyoruz. Detayları ve fırsatları tek bir tıklama ile kullanmak ve ön plana çıkarmak için sizler de zaman kaybetmeyin.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı