Oyun

PUBG’den Yeni Güncelleme… Erangel Haritası Değişiyor

PUBG’den Yeni Güncelleme… Erangel Haritası Değişiyor

Battle Royale tarzının en başarılı örneklerinden biri olan PUBG, tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı ile rekorlar kırmaya devam ediyor. Yapımcılar yeni güncellemelerle oyuna renk katmayı amaçlarken, son güncelleme duyurusu ile oyun severleri oldukça heyecanlandırdı.

PUBG’den Yeni Güncelleme… Erangel Haritası Değişiyor

PUBG Güncellemesi 12 Haziran’da…

Yapım şirketinin yöneticilerinden TS Jang, yeni güncelleme ile ilgili çeşitli bilgiler verdi. Bundan sonraki süreçte oyun temalarına ağırlık verileceğini belirtti. Bununla birlikte her yeni sezonda ‘’Survivor Pass’ın’’ yeni bir versiyonu olacağını duyurdu.

TS Jang, ilk güncellemenin 12 Haziran tarihinde olacağını ve bu güncelleme de Erangel haritası üzerinde çeşitli değişiklerin yapılacağını açıkladı. Yayınlanan videoda Erangel haritasında köklü değişikliklerin yapıldığı net bir şekilde görülebiliyor. Binaların, eski Sovyet döneminde yer alan binalara benzemesi birçok oyun sever tarafından oldukça beğenildi.

Gelecek olan güncelleme de sadece harita değişikliği olmayacak. PUBG’ye, BRDM adı verilen yeni bir araçta ekleniyor. Yeni aracın en büyük özelliği ise hem karada hem de suda gidebilmesi…

Güncellemeyle ilgili olarak aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı