Oyun

PUBG’nin 5.Sezonu Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Çok beklenen PUBG 5.Sezon ile ilgili bazı detaylar ortaya çıkarıldı.

Dünyada en çok oynanan oyunlar arasında üst sıralarda yer alan PUBG, üst düzey oyun geliştiricileri ve yayıncıları sayesinde başarıdan başarıya adım atmaya devam ediyor. Herkesin merakla beklediği PUBG 5. sezon ile ilgili bazı bilgiler ortaya çıktı. PUBG 5. sezonuyla birlikte çıkan bilgiler doğrultusunda tekrardan ortalığı kasıp kavuracak gibi duruyor.

Geliştiriciler yeni sezonda tamamen Miramar haritası üstünde çalışmalarını gerçekleştiriyor. Oyun hakkındaki bilgileri gündeme taşıyan veri korsanları, yeni Survivor Pass’in ve savaş biletinin resimlerini de nasıl oldu bilinmez ama ortaya çıkartmayı başardılar. Biletin görünüşünden yola çıkacak olursak Çöl haritası için ciddi derecede çalışmalar yapılıyor.

Sızdırılan bir diğer bilgi de ise PUBG 5.Sezonunun ismi ‘’Survivor Pass 5: Badlands’’ olacak. Ayrıca etkinliğin bir parçası olacak ve oyuncuların kilidinin açılmasında etkin rollerde yer alacak bazı bilgiler de ortaya çıktı.

PUBG’nin Yeni Sezon Bileti

Bu Bilet İle Alabileceğiniz Bazı Eşya ve İçerikler

PUBG geliştiricileri bu yılın ilk çeyreğinde, oyunun haritalarının tamamen gözde geçirileceğini belirtmişti. O zamanlarda yazılım ve visual design birimi, oyunun harita iyileştirmeleri üstünde çalışmalarını yürütüyorlardı. Açıklanan bilgiler doğrultusunda da ilk değişime uğrayacak olan haritanın Erangel olacağı belirtilmişti. Oyunun ilk haritası olan Erangel, söylenildiği gibi yenilenen ilk harita olmuştu. 5.Sezonda da Miramar haritasını büyük bir değişim bekliyor.

Neden Miramar?

Miramar, oyunun en gözde haritalarından bir tanesi olma konumunda bulunuyor şu anda. Oyunun serverlarında en çok ilgi ve alakayı gören haritanın Miramar olması sebebiyle, PUBG 5.Sezon için en büyük çalışmalar Miramar üstünde yapılıyor. Geniş görüş alanlarına sahip olması sebebiyle Miramar Haritası, oyuncuların ister istemez bir rahatlık duygusunu yaşamasında etkin bir faktör.

Gerçeklik Artacak

Açıklanan bilgiler doğrultusunda, binalar, tepe noktaları ve oyunun haritası içinde yer alan mimari yapılar biraz daha gerçekçi olacak. Tabii ki söylenilen tüm bu bilgilerin resmi olarak açıklanmadığını unutmamak gereklidir. Resmi olarak henüz PUBG geliştiricilerinden 5.Sezon ile ilgili bir paylaşımı bulunulmadı. Fakat veri korsanlarının ortaya atmış oldukları bu bilgiler ile PUBG geliştiricilerinin önceden yapmış olduğu bazı açıklamalar uyuşuyor diyebiliriz. Resmi bir açıklamanın ardından, veri korsanlarının paylaştığı bu bilgiler ne kadar doğru çıkacak hep birlikte göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı