Oyun

Red Dead Redemption 2 PC Fiyatı Düştü

Son zamanların en çok konuluşan oyunlarından birisi olan ve kısa süre önce PC platformuna gelen Red Dead Redemption 2 oyunu PC platformunda indirime girdi. 

Rockstar Games’in en sevilen oyunlarından birisi olan Red Dead Redemption 2 oyunu geçtiğimiz günlerde PC platformu için yayınlanmıştı. Konsollardan 1 yıl sonrasında PC platformu için yayınlanan oyun dijital olarak Epic Games Store ve Rockstar Launcher üzerinden satın alınıp oynanabiliyor. 

Oyun geçtiğimiz günlerde Humble Store’da da satın alıma sunulmuş ve kullanıcılar için Epic Games Store kodları ulaştırılmaya başlanmıştı. Çıktığın günden beri fiyatından indirim yapılmayan Red Dead Redemption 2 oyunu Humble Store’da indirime girdi. 

Red Dead Redemption 2 PC Platformunda İndirime Girdi!

Red Dead Redemption 2 oyununun standart versiyonu yüzde 20 indirimle 239.20 TL’ye düşerken Red Dead Redemption Special Edition sürümü ise yüzde 25 indirimle birlikte 284.25 TL’ye düşerken, Red Dead Redemption Ultimate Edition sürümü ise yüzde 25 indirimle 336.75 TL’ye indirildi. 

Eğer ki Red Dead Redemption 2 oyununu PC platformu üzerinde oynamak istiyorsanız ve oyunu indirimli bir şekilde satın almak istiyorsanız Humble Store üzerinden oyunu indirimli olarak satın alabilirsiniz. Oyunun Epic Games Store üzerindeki fiyatının ise 299 TL olduğunu hatırlatmakta yarar var. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı