Oyun

Remake’in Ücretsiz Demo Sürümü, Destroy All Humans!

Bir uzaylı dünyayı ne kadar birbirine katabilir? 2000’li senelerin sevilen oyunlarından birisi olan Destroy All Humans!’ın yenilenen versiyonunu artık bedava demo sürümüyle deneyebileceksiniz.

Pandemic Studios tarafından geliştirilmiş olan, komedi ve aksiyon unsurlarını bir araya getirmiş olan Destroy All Humans! remake sürümüyle geri dönmeye hazırlanıyor. Orijinal sürümü 2005 yılında yayınlanan oyunda yine bir uzaylıyı kontrol ederek ortalığı birbirine katmaya hazır olun.

Piyasaya ilk sürüldüğü PlayStation 2 ile Xbox için gelmiş olan Destroy All Humans!’ın yenilenen sürümünü 28 Temmuz’da PC, PlayStation 4 ile, Xbox One ve Google Stadia platformlarında oynanabilir hale gelecek. Oyunun gelmesine kısa süre kala ücretsiz olarak deneyebileceğiniz bir demo sürümü de yayına girdi.

Destroy All Humans! Remake, demo sürümüyle kaosun bir ön gösterimini sunmaya başladı.

Destroy All Humans! PC versiyonu oynamak için yayınlanan demo sürümünü GOG üzerinden ücretsiz şekilde indirip oynayabilirsiniz. Oyunun demo sürümü tam oyun için açılış sinematiğini ve giriş görevini içeriyor olacak. Yani artık yenilenen Destroy All Humans! ilk görevini oyun çıkmadan önce tamamlayarak bir adım önde başlamış olacaksınız.

Görevin başlangıcında, bir uzaylı olarak Dünya’ya ilk kez geleceksiniz ve ineklerle dolu bir bölgeden oyuna başlıyorsunuz. Bu memeli olan varlıkların aslında insan olmadığının farkına vardıktan hemen sonra, ahırın geri kalan kısımlarını keşfedecek ve oradan ayrılırken av tüfeği kullanan çiftçileri bölgeden yok edeceksiniz. UFO görmüş olan masum köylülerin ardından ortalık daha da karışık bir hal alacak ve işin ucu orduya kadar uzanacak. Ancak endişelenmemekte fayda var, kimse uzay geminizle boy ölçüşemeyecek.

Destroy All Humans! Remake, insanları kaçırdığınız, inekleri atmosfere fırlattığınız ve psikokinezi kullanarak kaosa yol açtığınız ilk oyunun tüm özelliklerini tam anlamıyla içeriyor. Oyunun yenilenen versiyonlarında grafiksel geliştirmelerle gelse bile seslendirmeler 2000’li yılların mizahını yeniden yaşatıyor olacak. Yani Remake versiyonu, orijinal oyuna çok büyük ölçüde sadık kalıyor denebilir.

Eğer Destroy All Humans! Remake ile nostaljiyi erkenden denemek isterseniz, demo sürümünü hemen indirebilirsiniz. Ayrıca oyunu Stream sitesi üzerinden 135 TL karşılığında ön sipariş verebileceksiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı