Oyun

Resident Evil 3 Remake 2020 Yılında Gelebilir

Capcom Resident Evil 2 Remake oyununun tadından Resident Evil 3 Nemesis oyununun yenilenmiş sürümü için çalışmalara başladı. 

Capcom tarafından ilk olarak 1998 yılında yayınlanan Resident Evil 2 oyunu 2019 yılının başında yenilenerek Resident Evil 2 : Remake oyunu olarak satışa sunulmuştu. Oyun çok kısa sürede beklentileri açtı ve oyuncuların büyük bir beğenisini kazandı. Resident Evil serisini yeniden başlatan Resident Evil 2 : Remake oyununun ardından Resident Evil serisinin yapımcısı olan Capcom oyunun yeni bir remake çalışması için kollarını sıvadı.

Bir YouTube kanalı olan Spawn Wave, Capcom’un Resident Evil 3 : Nemesis oyununun remake sürümü için çalışmalara başladığını açıkladı. Spawn Wave daha öncesinde From Software’in Elden Ring oyununu daha çıkmadan duyurmuştu. Spawn Wave şimdi de Resident Evil 3 oyununun geri dönüşü hakkında bilgi verdi.  

Resident Evil 3 : Nemesis Oyununa Yeni Bir Bakış Açısı Geliyor

Resident Evil 3 : Nemesis oyunu Resident Evil 2 Remake oyununun mekaniklerinin ve oyun motorunu kullanıyor. Resident Evil 3 Nemesis : Remake oyununun 2020 yılında satışa sunulması bekleniyor. Önümüzdeki yılın Eylül ayında 21. Yıl dönümünü kutlayacak olan Resident Evil serisi yeni oyun ile yepyeni bir dönemi başlatacak. 

Resident Evil 3 oyununun yenilenen sürümünün Ekim ayında kapalı beta olarak test edilen Resident Evil Project Resistance oyunu ile birlikte geleceği düşünülüyor. Resident Evil 3 : Remake oyunu ile ilgili yeni bilgilerin önümüzdeki günlerde gelmesi bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı